Galatasaray - Fenerbahçe: 0-0
İstifası istenen başkanlar hakkında AK Parti'den açıklama
Erdoğan: ''Bir gece ansızın vurabiliriz...''

Ted İzmir’den Dopdolu Yaşamlara Ziyaret

TED İzmir Koleji Okul Meclisi üyeleri ve TED İzmir Koleji Okul Aile Birliği, Yaşlılar Haftası kapsamında Urla Kalabak'ta bulunan Özel Hekimoğlu Huzurevi...

Ted İzmir’den Dopdolu Yaşamlara Ziyaret
A+ A-

TED İzmir Koleji Okul Meclisi üyeleri ve TED İzmir Koleji Okul Aile Birliği, Yaşlılar Haftası kapsamında Urla Kalabak'ta bulunan Özel Hekimoğlu Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi'ni ziyaret etti. Öğrenciler, huzurevinde kalan büyüklerinin tecrübelerini, çocuklarını ve hikayelerini dinledi.

Urla Kalabak'ta bulunan Özel Hekimoğlu Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi'nin konuğu TED İzmir Koleji Okul Meclisi üyeleri ve TED İzmir Koleji Okul Aile Birliği oldu. İnsan yaşamına dair zaman kavramının öneminin farkına varılmasını sağlamak ve hedeflerini belirlerken büyüklerinin deneyimlerden yararlanmanın önemli olduğunun farkındalığı için düzenlenen organizasyonda, hem büyükler hem de öğrenciler keyifli dakikalar geçirdi. Uzun sohbetlerin yer aldığı ziyarette, öğrenciler bazı büyükleriyle keşkeleri ve iyi kileri üzerine İngilizce röportaj yaptı. Ziyaretin sonunda öğrenciler, her fırsatlarında büyüklerini ziyarete geleceklerini belirtirken, yılların tecrübelerini dinlemenin onlara çok şey kattığını söyledi.