Gökçek'in yüzünü Osmanlıspor güldürdü
Erdoğan'dan İstanbul itirafı: Biz bu şehre ihanet ettik
Kapıya kurduğu düzenekle annesine kendisini öldürttü

Thk Selçuk Şubesi Yeniden Açılıyor

Türk Hava Kurumu (THK) Selçuk Şubesi, Selçuk Belediyesi'nin katkılarıyla tekrar açılıyor.

Thk Selçuk Şubesi Yeniden Açılıyor
A+ A-

Türk Hava Kurumu (THK) Selçuk Şubesi, Selçuk Belediyesi'nin katkılarıyla tekrar açılıyor. 30 Eylül 2011 tarihinde kapanan THK Selçuk Şubesi, yarın saat 10.00'da THK Genel Başkanı Kürşat Atılgan'ın da katılımıyla Şahabettin Dede Caddesi'nde faaliyetlerine tekrar başlayacak.

THK Selçuk Şubesi, 5 yıl aradan sonra tekrar faaliyete geçiyor. Şubenin tekrar kurulmasından dolayı memnuniyetini dile getiren THK Selçuk Şubesi kurucu üyelerinden ve aynı zamanda 14 Mayıs Mahallesi Muhtarı olan Niyazi Bakıcı, "İlçemizde THK Üniversitesi ve THK Efes Havaalanı'nın mevcut olup şubenin olmayışı büyük bir eksiklikti. THK Selçuk Şubesi kurucu üyelerinin girişimleri ile genel merkeze iletilen şubenin tekrar kurulması ile ilgili talebimize genel merkezden olumlu yanıt geldi. Biz de kurucu üyeler olarak yetkilendirildik. Bu yetkiye dayanarak gerekli işlemler yapıldı ve şubenin kuruluşunu gerçekleştirdik. Yarın saat 10.00'da Genel Başkanımızın katılımıyla Şahabettin Dede Caddesi'nde şubemizin açılışını gerçekleştireceğiz" dedi.

THK Selçuk Şubesi'nin açılışına Selçuk protokolünün yanı sıra THK Genel Başkanı Kürşat Atılgan, THK Genel Sekreteri Selim Kaya ve THK Havacılık ve Eğitim Daire Başkanı Bekir Akyüz ile birlikte çok sayıda davetli katılacak.