''Darbe girişiminden bizim de, Melih Gökçek’in de haberi vardı''
O rektörün halay görüntüleri ortaya çıktı
2018 bütçesinde harçlara ekstra zam geliyor !

Thy, Lizzy Ve Ailesine İstanbul’u Gezdirdi

HASTALIĞI nedeniyle yakında görme ve işitme yetkisi kaybedecek 6 yaşındaki Lizzy (Elisabeth) Myers'in Vatikan'da Papa Francesco ile buluşmasına sponsor olan...

Thy, Lizzy Ve Ailesine İstanbul’u Gezdirdi
A+ A-

HASTALIĞI nedeniyle yakında görme ve işitme yetkisi kaybedecek 6 yaşındaki Lizzy (Elisabeth) Myers'in Vatikan'da Papa Francesco ile buluşmasına sponsor olan Türk Hava Yolları (THY), Lizzy ve ailesine İstanbul'u gezdirdi.

ABD'NİN Ohio eyaletinde yaşayan Myers ailesi, nadir görülen bir genetik hastalık olan Usher Sendromlu kızlarının görme ve işitme yetkisinin kaybetmeden önce hafızasına kaydetmek istediklerini, bir bir yerine getirmeye çalışıyor. Lizzy'nin hikayesinden etkilenen ve Vatikan'da Papa Francesco ile buluşmasın sağlayan THY şimdi de Myers ailesinin İstanbul'u gezmesine yardımcı oldu. Lizzy ve ailesinin İstanbul'a gidiş dönüş uçak biletini veren THY, Myers ailesine unutulmaz günler yaşattı. İstanbul'un çok büyük bir şehir olduğunu belirten Lizzy'nin babası, "Ayasofya ve Sultanahmet'i gezdik. Çok kalabalık ve güzel bir şehir. Kızım için unutulmaz bir anı oldu" dedi.

Lizzy ve ailesi, Türk Hava Yolları'na ait uçakla bugün Şikago'ya gitti.

(FOTOĞRAF)