Sahte çipli kimlik kartı şoku !
2018 bütçesinde harçlara ekstra zam geliyor !
Erdoğan'dan 3 belediye başkanına: Sonucu ağır olur

Trabzon’da Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri

Trabzon İl Müftüsü Keramettin Demir, 14-20 Nisan tarihleri arasında yapılan Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı...

Trabzon’da Kutlu Doğum Haftası Etkinlikleri
A+ A-

Trabzon İl Müftüsü Keramettin Demir, 14-20 Nisan tarihleri arasında yapılan Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu'nu ziyaret ederek gül takdim etti.

İl Müftüsü Demir, her yıl 14-20 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilen Kutlu Doğum Haftası'nın bu yılki temasının "Tevhid ve Vahdet', "Gelin Birlik Olalım" şeklinde belirlendiğini söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Gümrükçüoğlu, İslam dininin bütün dünyaya barış ve kardeşlik mesajı verdiğini belirterek, "Yüce dinimiz İslam, "insanların herhangi birini haksız yere katleden bütün insanlığı katletmiştir" diyen bir mesajı vermektedir. Peygamber Efendimiz gül peygamberidir. Peygamber Efendimiz insan sevgisinin en büyük temsilcisidir. Allah'ın emrettiği şekliyle barışı ve kardeşliği tüm dünyaya yaymak için Kur'an-ı Kerim'in mesajını, mübarek hadislerini insanlığa miras olarak bırakmıştır. Bütün dünyada Kur'an-ı Kerim'in mesajına, Peygamber Efendimizin yaşantısına uyarsak o zaman savaşlar, katliamlar olmayacaktır. İnsanlar o zaman birbirlerini Allah'ın yarattığı birer varlık olarak göreceklerdir. Birbirlerini "ne olursan ol, yine gel" mesajıyla misafir edecektir. Trabzon'dan bütün ülkemize ve bütün dünyaya bu mesajı verip, "bunu yaşayacağız ve yaşatacağız" diyoruz" dedi.