3 belediye başkanı hakkında bomba iddia !
ABD'den ikinci ''Öcalan'' açıklaması
Kulislerden sızan Gökçek iddiası: AK Parti'den istifa edip MHP'ye geçecek

Türk Sağlık-sen Genel Başkan Yardımcılarından Türk Sağlık-sen Eskişehir Şubesine Ziyaret

Türk Sağlık-Sen Genel Başkan yardımcıları İsmail Türk ve Abdurrahman Uysal, Türk Sağlık-Sen Eskişehir Şube Başkanı Hüseyin Kararman'ı makamında...

Türk Sağlık-sen Genel Başkan Yardımcılarından Türk Sağlık-sen Eskişehir Şubesine Ziyaret
A+ A-

Türk Sağlık-Sen Genel Başkan yardımcıları İsmail Türk ve Abdurrahman Uysal, Türk Sağlık-Sen Eskişehir Şube Başkanı Hüseyin Kararman'ı makamında ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Türk Sağlık-Sen Eskişehir Şube Başkanı Hüseyin Kararman, yapılan ziyaret sırasında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunduklarını ve çalışmalar hakkında bilgiler verdiklerini belirtti. Ziyarette, fotoğraf sanatçısı Battal Gazi Barlas, Yunus Emre Temalı resmi, Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Eskişehir Şube Başkanı Hasan Sezer ve üyeleri de çiçek buketini Türk Sağlık - Sen Genel Başkan Yardımcıları İsmail Türk'e ve Abdurrahman Uysal'a takdim etti.

Daha sonra Türk Sağlık Sen Eskişehir Şube Başkanı Hüseyin Kararman, Türk Sağlık Sen Genel Başkan Yardımcıları İsmail Türk ve Abdurrahman Uysal birlikte, Eskişehir Devlet Hastanesini ve Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (EGOSÜ) Tıp Fakültesi hastanelerine giderek yetkililerle ve üyeleri ile görüştüler, sorunlarını ve isteklerini dinlediler.