Vahşet ! 6 aylık hamile eşini...
Beşiktaş - Başakşehir: 1-1
Melih Gökçek istifa edeceği tarihi açıkladı !

Türkiye’nin Kadın Gücü Edirne’de Buluşuyor

Türkiye'nin alanlarında başarılı olmuş kadınları, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren, TOBB Edirne Kadın Girişimciler...

Türkiye’nin Kadın Gücü Edirne’de Buluşuyor
A+ A-

Türkiye'nin alanlarında başarılı olmuş kadınları, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren, TOBB Edirne Kadın Girişimciler Kurulu tarafından düzenlenen etkinlikte buluşuyor.

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren Kadın Girişimciler Kurulu düzenleyeceği "Türkiye'nin Girişimci Kadın Gücü Edirne ve Balkanlar Buluşması" etkinliğiyle, kendi alanlarında ve sektörlerindeki birçok başarılı kadını bir araya getiriyor. 13 Nisan Çarşamba günü saat 13.00'te Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'nda düzenlenecek olan toplantı üç oturumda gerçekleştirilecek.

Moderatörlüğünü Türkiye Makine ve Teçhizat İmalatı Meclis Başkanı Merih Eskin'in yapacağı, "Türkiye'nin Girişimci Kadın Gücü Edirne Buluşması Rol Model Paneli Başarı Hikayeleri" başlıklı ilk oturumda, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Evrim Aras, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkan Yardımcısı Ruhsar Pekcan, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Marmara Bölge Temsilcisi Hatice Güner Kal, TOBB Kadın Girişimciler İcra Kurulu Üyesi Elif Çoban ve TOBB Edirne Kadın Girişimciler Kurulu'nun projesi olan Kırsalın Doğal Pazarı Girişimci Kadınlar projesinde yer alan örnek bir girişimci, başarı hikayelerini davetlilerle paylaşacak.

Gün boyu sürecek etkinliğin ikinci oturumunda ise Yunanistan ve Bulgaristan'da faaliyetlerini sürdüren örnek kadın girişimciler başarı hikayelerini anlatacak ve Kişisel Gelişim Uzmanı Aygün Kabadayı'nın sunacağı, "Kendine Lider Ol!" konuşmasından sonra panel sona erecek.