Galatasaray - Fenerbahçe: 0-0
İstifası istenen başkanlar hakkında AK Parti'den açıklama
Erdoğan: ''Bir gece ansızın vurabiliriz...''

Vali Münir Raif Güney İlkokulu’nda Avrupa Mesaisi Başlıyor

Eskişehir'in Odunpazarı ilçesindeki Vali Münir Raif Güney İlkokulu'ndan bir gurup öğretmen ERASMUS +K1 projesi kapsamında Avrupa ülkelerine eğitim seyahatinde...

Vali Münir Raif Güney İlkokulu’nda Avrupa Mesaisi Başlıyor
A+ A-

Eskişehir'in Odunpazarı ilçesindeki Vali Münir Raif Güney İlkokulu'ndan bir gurup öğretmen ERASMUS +K1 projesi kapsamında Avrupa ülkelerine eğitim seyahatinde bulunacak.

Okulda görevli 3'ü yönetici 15 öğretmen, Finlandiya, Estonya, İspanya ve Çek Cumhuriyeti'ni kapsayan proje çalışmasında, Eğitimde İyi Örnekler, Engelli Öğrencilerin Eğitimi ve öğretmenlerin yeterlilikleri konusunda 3 hafta sürecek eğitim faaliyetlerine başlayacaklar. Eğitim direktörü olan sınıf öğretmeni Ali Ayhan Enet, "Avrupalı mıyız, Avrupa da mıyız?" konulu projenin ilçe için bir model oluşturacağını, ziyaret sonrası okula kurulacak model sınıfların yüksek standardı getireceğini ifade ettti.

Okul Müdür Yardımcısı Zekeriya Büyükşahin ise, Vali Münir Raif Güney İlkokulunun da böyle bir projeye ihtiyacı olduğunu belirtti. Büyükşahin, bu etkinliğin öğretmenlerin kişisel gelişimine çok büyük katkı sağlayacağını ve onların hem teknik, hem de kişisel becerilerini artırması bakımından çok yararlı olacağını anlatarak, "Öğretmenlerimizden sonra öğrencilerimiz de bu projeyle Avrupa'da yerinde eğitimi görerek, yaşayarak öğrenme imkanına kavuşacaklardır" diye belirtti.