Erdoğan'dan 3 belediye başkanına: Sonucu ağır olur
Genel müdür yardımcısı otelde ölü bulundu !
Bakan Soylu'dan çok sert ''yolsuzluk'' açıklaması !

Voleybolda 3 Ege Takımı 1'inci Lig Mücadelesi Verecek

KADINLAR Voleybol 2'nci Ligi'nde yer alan Seramiksan, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor ve Manisa Büyükşehir Belediyespor, yarın Bursa'da başlayacak Dörtlü...

Voleybolda 3 Ege Takımı 1'inci Lig Mücadelesi Verecek
A+ A-

KADINLAR Voleybol 2'nci Ligi'nde yer alan Seramiksan, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor ve Manisa Büyükşehir Belediyespor, yarın Bursa'da başlayacak Dörtlü Final'de şampiyonluk mücadelesi verecek.

3 Ege takımının yanı sıra Beşiktaş, Cengiz Göllü Spor Salonu'nda 3 gün sürecek müsabakalar sonrası adını ilk 2'ye yazdırarak 1'inci Lig'e yükselme mücadelesi verecek.

Dörtlü Final'in ilk maçında normal sezonu ve yarı finalde grubunu liderlik bitiren Seramiksan, saat 16.30'da Balıkesir Büyükşehir Belediyespor ile karşılaşacak.

Bu maçın ardından 18.30'da Beşiktaş-Manisa Büyükşehir Belediyespor müsabakası oynanacak.

Salı günü Balıkesir Büyükşehir Belediyespor-Beşiktaş, Manisa Büyükşehir Belediyespor-Seramiksan, çarşamba günü ise Manisa Büyükşehir Belediyespor-Balıkesir Büyükşehir Belediyespor, Seramiksan-Beşiktaş karşı karşıya gelecek. Turnuvada dört takımdan 2'si 1'inci Lig'e yükseleceği için 3 Ege temsilcisinden en az 1'nin mutlu sona ulaşması kesin.