3 belediye başkanı hakkında bomba iddia !
ABD'den ikinci ''Öcalan'' açıklaması
Kulislerden sızan Gökçek iddiası: AK Parti'den istifa edip MHP'ye geçecek

Acil servislere acil iftarlık

Büyükşehir Belediyesi, iftarda evlerine yetişemeyen vatandaşları unutmuyor. İftar saatini hastanelerin acil servislerinde karşılamak zorunda kalanlar için hastane önlerinde iftarlık kumanya ikramında bulunuyor.

Acil servislere acil iftarlık
A+ A-

İftarı evlerinde açamayanların imdadına her yıl olduğu gibi bu yılda Büyükşehir Belediyesi’nin acil kumanya hizmeti yetişiyor. Dertlerine şifa aramak için hastanelerin acil servislerinde bulunan vatandaşlara Büyükşehir görevlilerince iftariyelik kumanya ikramında bulunuluyor. Antalyalılar, iftara dakikalar kala karşılaştıkları bu güzel hizmetten büyük memnuniyet duyuyor. 2 yıl önce hayata geçirilen ve büyük beğeni toplayan acil iftariyelik hizmeti, Tıp Fakültesi Acil Servisi, Araştırma Hastanesi Acil Servisi, Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisi önünde iftar saatinde vatandaşların yardımına yetişiyor. Ayrıca iftara yetişemeyen ve yolda karşılamak zorunda kalanlar için de Sanayi, Migros, Çallı, Meydan, Hal, Demokrasi kavşaklarında kumanya dağıtımı yapılıyor.

RAMAZAN ÇARŞISI VAZGEÇİLMEZ OLDU

Öte yandan Büyükşehir Belediyesi’nce Karaalioğlu Parkı içerisinde kurulan nostaljik Ramazan çarşısı ise Antalyalıların buluşma noktası oldu. Pamuk helvacısı, elma şekercisi, macuncusu, lokmacısı, mısırcısı, şerbetçisiyle unutulmaya yüz tutmuş Ramazan geceleri yaşatılıyor. Ramazan çarşısında, macuncu, elma ve pamuk şekerci miniklerin vazgeçilmezi olurken, büyükler ise yöresel ürünlerden kuruyemişçisine kadar esnaftan iftarlık ve sahurluk alışverişini yaptı. Çarşı aynı zamanda giyim, gıda ve kitap satış stantları ile alış verişin merkezi haline geldi.