ABD'den ikinci ''Öcalan'' açıklaması
Kulislerden sızan Gökçek iddiası: AK Parti'den istifa edip MHP'ye geçecek
İstifası beklenen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı'ndan ilk açıklama

Büyükşehir, çocukları yaz okuluna bekliyor

Büyükşehir Belediyesi Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezi yaz okulu başladı. Çocuklar etüt dersleri ile okulda öğrendiklerini tekrar ederken, kulüp dersleri ile de eğlenceli bir yaz tatili geçiriyor.

Büyükşehir, çocukları yaz okuluna bekliyor
A+ A-

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal projelerinden olan Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezleri, yaz döneminde çocuklara yönelik çeşitli kurslar düzenliyor. Haşim İşcan, Çamlıbel, Fatih ve Santral Aile Eğitim Merkezleri'nde 2 ay boyunca okul öncesi, ikinci, üçüncü ve dördüncü sınıf öğrencileri için yaz okulu olacak. Çocuklar, etüt saatlerinde matematik, İngilizce ve fen dersleri ile bir yıl boyunca okulda öğrendiklerini tekrar etme fırsatı bulurken, bale, drama, jimnastik, modern dans, satranç, halk oyunları, el sanatları ve akıl oyunları kulüp dersleri ile de kişisel gelişimlerine katkıda bulunuyor. Din kültürünün de yer aldığı yaz okulunda, fen dersinde birbirinden ilginç deneyler ile çocuklar bilimin farklı yönlerini keşfetme fırsatı buluyor.

 

20 Haziran’da başlayan ve iki ay sürecek olan yaz okulunun kayıtları devam ediyor. Eğlence dolu bir yaz geçirmek isteyen çocuklar, Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezi Yaz Okuluna ücretsiz olarak kayıt yaptırabilecek.