Genel müdür yardımcısı otelde ölü bulundu !
Bakan Soylu'dan çok sert ''yolsuzluk'' açıklaması !
Deniz Baykal'ın durumuyla ilgili yeni açıklama !

Çandır-Yeşilvadi grup yolunun son halkası da asfaltlanıyor

Büyükşehir Belediyesi Serik’te birçok mahallenin ortak kullandığı 3.5 kilometrelik Çandır Mahallesi yolunda sıcak asfalt çalışması başlattı.

Çandır-Yeşilvadi grup yolunun son halkası da asfaltlanıyor
A+ A-

Büyükşehir Belediyesi Serik ilçesi Çandır Mahallesi’nin yolunu sıcak asfalt ile buluşturuyor.

Altyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla öncelikle grup yolu üzerindeki eski asfalt freze makinası ile kazıldı ve yolun tamamı yaklaşık 1 metre sert dolgu malzemesi ile dolduruldu. Yol, özel üretilen filler malzemesi ile sıkıştırıldı ve plent miks temel çalışması yapıldı.

250 ADET BÜZ KULLANILDI

Ayrıca yolun her iki tarafında da akarsu bulunması nedeniyle alt yapı çalışmaları esnasında 250 adet binlik büz kullanıldı. Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, Büyükşehir Belediyesi Serik Koordinatörü Ramazan Etli ile birlikte sıcak asfalt çalışmalarını inceledi.

50 KİLOMETRELİK MODERN YOL

Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı geçtiğimiz yaz Serik’te toplam 50 kilometre uzunluğundaki Çandır-Alacami-Gökçepınar-Etler-Demirciler- Yeşil Vadi grup yolunu satih kaplama asfalt ile kaplamıştı. Şimdi de Çandır’ı Antalya-Serik karayoluna bağlayan kısmın sıcak asfaltla kaplanmasıyla grup yolu baştan sona yenilenmiş olacak ve son derece modern hale gelecek.