AK Parti'de bir istifa daha ! O isim istifa etti
Üniversite sınavının tarihi kesinleşti
''Darbe girişiminden bizim de, Melih Gökçek’in de haberi vardı''

CHP'nin iftarında skandal !

CHP İstanbul İl Başkanlığı'nın düzenlediği iftar yemeğinde vatandaşlara dağıtılan iftariyelik yetmedi.

CHP'nin iftarında skandal !
A+ A-

 

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, partisininİstanbul'da düzenlediği iftar programına katıldı. Beykoz'da 3 bin kişinin katılım gösterdiği etkinlikte bazı vatandaşların iftariyelik alamadığı görüldü. Kılıçdaroğlu'na tepki gösteren vatandaşlar alanı terk etti.

VATANDAŞLAR OTURACAK MASA BULAMADI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin İstanbul İl Başkanlığı tarafından BeykozÇayırı'nda cumartesi akşamı gerçekleşen iftar yemeğine katıldı. Yaklaşık 3 bin kişinin katıldığı iftar yemeğinde bazı vatandaşlar oturacak masa bulamadı.

İftariyeliklerin yetmemesine de tepki gösteren bazı vatandaşlar ise iftarlarını açmadan alanı terk etti.

chp-li-belediye-nin-iftarinda-skandal-yemekler-8545595_1099_m.jpg

KILIÇDAROĞLU KONUŞMA YAPTI

İftar yemeği sonrası kısa bir konuşma yapan Kemal Kılıçdaroğlu, "Kendimizi, ülkemizi, çocuklarımızı, komşularımızı, bütün vatandaşlarımızı, bayrağımızı, vatanımızı sevmeye ihtiyacımız var. Bir araya gelir dostluğumuzu pekiştirirsek böyle bir Ramazan gününde nasıl bir araya geldiysek İnşallah bundan sonra çok daha farklı ortamlarda yine bir araya geliriz. Dualarımızı ederiz. Allah'a şükrederiz. Hepinize en işten selamlar saygılar sunuyorum" dedi. Kemal Kılıçdaroğlu konuşmasının ardından iftar alanından ayrıldı.