Genel müdür yardımcısı otelde ölü bulundu !
Bakan Soylu'dan çok sert ''yolsuzluk'' açıklaması !
Deniz Baykal'ın durumuyla ilgili yeni açıklama !

İBB’den geleceğin yıldızlarına fair play eğitimi

Şehri imar ederken şehrin gençlerini de ihya eden İstanbul Büyükşehir Belediyesi, bu yıl 4’üncüsünü hayata geçirdiği Futbol Akademi Kampı ve Yetenek Avı Projesi kapsamında düzenlediği Değerler Eğitimi yoğun katılımla start aldı.

İBB’den geleceğin yıldızlarına fair play eğitimi
A+ A-

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü koordinasyonunda Başakşehir Futbol Kulübü ve Spor A.Ş. işbirliğinde Tuzla’dan Silivri’ye İBB’nin 20 Spor tesisinde 7-15 yaş aralığındaki yaklaşık 5 bin gence futbol eğitiminin verileceği Futbol Akademi Kampı ve Yetenek Avı Projesinin 4.Etabı kapsamında düzenlenen Değerler Eğitimi’nin ilk haftası tamamlandı.

Bugüne kadar 10 bin futbolcu adayının yer aldığı ve 119 futbolcu adayının başta Başakşehir Futbol Kulübü olmak üzere diğer kulüplerin alt yapısına kazandırıldığı projede genç sporculara sadece futbol eğitimi verilmiyor. Fair play ruhunu küçük yaşta genç sporculara kazandırmak, spor ahlakını aşılamak, sağlıklı beslenmelerini sağlamak adına Değerler Eğitimi de düzenleniyor.

Televizyonlardan tanıdığımız ünlü spor adamı Ali Tınaz’ın eşliğinde genç sporcularla birlikte ebeveynlerine yönelik gerçekleştirilen Değerler Eğitimi’nin ilk haftasında “Nasıl sağlıklı yaşayabiliriz, çocuklar neden spor yapmalı, çocuklara fiziksel, ruhsal ve mental olarak nasıl sağlıklı bir gelecek hazırlayabiliriz?” gibi soruların cevapları verildi.

15 Ekim’de başlayan Değerler Eğitimi 5 hafta boyunca Cumartesi ve Pazar günleri olmak üzere İBB’nin 20 spor tesisinde 20 Kasım 2016 tarihine kadar devam edecek. 

DEĞERLER EĞİTİMİ PROGRAMI;

screenshot_1-162.jpg