Gökçek'in yüzünü Osmanlıspor güldürdü
Erdoğan'dan İstanbul itirafı: Biz bu şehre ihanet ettik
Kapıya kurduğu düzenekle annesine kendisini öldürttü

KKTC Bakanlarından Türel’e ziyaret

KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Dr. Özdemir Berova ile Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i ziyaret etti.

KKTC Bakanlarından Türel’e ziyaret
A+ A-

Dünyanın en önemli organizasyonu EXPO 2016 Antalya için kente gelen KKTC Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Dr. Özdemir Berova ile Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e nezaket ziyaretinde bulundu. EXPO 2016 Antalya’nın çok önemli bir organizasyon olduğuna değinen Başkan Türel, “EXPO, 6 ay sonra bitmeyecek. Daha sonra bir botanik park olarak devam edecek. Antalya’ya gelecek bir misafirlerimizi ilk götüreceğimiz yer olacak EXPO alanı olacak” dedi.

REHABİLİTASYON MERKEZİ MUHTEŞEM

Antalya’da daha önce Büyükşehir Belediyesi Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni gezdiğini belirten Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Dr. Özdemir Berova, çok önemli bir proje olduğunu ifade etti. Merkezin muhteşem bir kompleks olduğunu vurgulayan Berova, bu projede emeği geçen herkesi kutladığını söyledi.

FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNACAĞIZ

Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu, Başkanı Menderes Türel’in başarılı bir şekilde belediye başkanlığı görevini üstlendiğini belirterek, çevre, turizm gibi birçok konuda fikir alışverişinde bulunmak istediklerini ifade etti. Ziyaretine sonunda Başkan Menderes Türel, konuk Bakanlara Antalya’nın geleneksel reçellerinden hediye etti.