Kapıya kurduğu düzenekle annesine kendisini öldürttü
FETÖ'ye varis darbesi ! Tutuklandı
Bakan açıkladı: Köprü'den çift yönlü ücret mi alınacak?

Murat Hazinedar'a ''Yılın İlçe Belediye Başkanı'' ödülü

Bu yıl 3'üncüsü düzenlenen "Mersin Altın Palmiye Ödülleri", düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Yılın Yerel Yöneticisi Ödülü" Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'a "Yılın İlçe Belediye Başkanı Ödülü" verildi.

Murat Hazinedar'a ''Yılın İlçe Belediye Başkanı'' ödülü
A+ A-

Bir otelde düzenlenen ve sunuculuğunu Şebnem Schaefer ile Cem Kılıç'ın yaptığı ödül törenine, kültür, sanat, sinema ve spor camiasından birçok ünlü isim katıldı.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz'ın açılış konuşmasının ardından, halk oylamasıyla belirlenen ödüllerin Sinema Ödülleri kategorisinde, Türk sinemasının unutulmaz isimlerinden Saadettin Erbil, "Yaşam Boyu Onur Ödülü"ne layık görüldü.

Filmlerinden kısa bir kesit gösterilen merhum Erbil'in ödülünü oğulları Mehmet Ali Erbil ile Mustafa Erbil, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın elinden aldı. Erbil kardeşler, palmiye şeklindeki ödülü alırken duygulandı.

Yaşam Ödülleri kategorisinde de Mehmet Ali Erbil "Yaşam Boyu Onur Ödülü"ne layık görülürken, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye "Yılın Yerel Yöneticisi Ödülü", İstanbul'un Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'a "Yılın İlçe Belediye Başkanı Ödülü" verildi.

Aynı kategoride, Salih Güney'e "Yeşilçam Yaşam Boyu Başarı Ödülü", Erkan Petekkaya'ya "Yılın Erkek Sinema Oyuncusu", Serkan Şengül'e "Yılın Yardımcı Sinema Oyuncusu Ödülü" verildi. "Fatih'in Fedaisi Kara Murat" filminin yapımcısı Fatih Usta da hem "Yılın En İyi Aksiyon Filmi Ödülü"nü hem de "Yılın Yapımcısı Ödülü"nü aldı.

Spor Kategorisi'nde Galatasaray'ın efsane futbolcusu ve eski teknik direktörü Gheorghe Hagi'ye "Yaşam Boyu Başarı Ödülü" takdim edildi.

Ödülünü aldıktan sonra teşekkür konuşması yapan Hagi, daha sonra sarı ve kırmızı renklerden oluşan pastayı kesti.

Beşiktaş Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Erdal Torunoğulları da "Yılın Futbol Adamı Ödülü"nü aldı. Torunoğlu, sahnede Beşiktaş'ın yeni stadı "Vodafone Arena"nın şeklinde yapılan pastayı kesti.

Ödül töreninde Tuğba Özerk ile İzzet Yıldızhan, birer mini konser verdi.

Gheorghe Hagi, gazetecilere yaptığı açıklamada, aldığı her ödülün kendisi için önemli olduğunu belirterek, hayatını spora adadığı için mutlu olduğunu söyledi.