Vahşet ! 6 aylık hamile eşini...
Beşiktaş - Başakşehir: 1-1
Melih Gökçek istifa edeceği tarihi açıkladı !

Ramazan etkinliklerinde tasavvuf esintisi

Büyükşehir Belediyesi Tasavvuf Müziği Topluluğu, Ramazan etkinliklerinde verdiği konserle gönülleri mest etti. Karaalioğlu Parkı, zikirhanların Allah Allah sesleri ile yankılandı.

Ramazan etkinliklerinde tasavvuf esintisi
A+ A-

Büyükşehir Belediyesi’nin Karaalioğlu Parkı içinde gerçekleştirdiği geleneksel Ramazan etkinliklerinde  Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı Tasavvuf Müziği Topluluğu, muhteşem bir konser verdi. Ramazan ayının manevi atmosferinde, duygu dolu bir gece yaşandı.

 

Ramazan ayı boyunca Antalya ve ilçelerini dolaşan topluluk, 19’uncu konserini Karaalioğlu Parkı’nda verdi. Şef Aydemir Tuncer yönetimindeki Tasavvuf Müziği Topluluğu, Hüseyni, Hicaz, Nikriz, Rast makamlarında ilahiler seslendirdi. Hafız Süleyman Özen, söylediği kaside ile dinleyenleri duygulandırdı.  

 

Karaalioğlu Parkı, Hak bir gönül verdi bana, Gaflet uykusunda yatar uyanmaz, Mest-ü hayranım, Ey aşıkan gibi birbirinden güzel ilahilerle yankılandı. İlahilere eşlik eden zikirhanların Allah Allah sesleri ile maneviyat doruğa çıktı. Topluluk, performansı ile büyük beğeni topladı.