Yürüyen ceset ! Bir ay boyunca mağarada esir tutuldu

Rusya'da bir kişi, bir ay boyunca ayının mağarasında yenmek üzere esir tutuldu. Adamı arama köpekleri bir ayı ininde buldu. Doktorlar adamın yaşamasının mucize olduğunu söyledi.

Yürüyen ceset ! Bir ay boyunca mağarada esir tutuldu
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Bir ay boyunca bir ayının mağarasında sonra yenmek üzere esir tutulan adam yaşadığı korkunç günleri anlattı. Adamın yaşadıklarının yanı sıra bir ay içinde geldiği hal de içler acısıydı.

Korkunç olay Rusya'da yaşandı. İsminin Alexander olduğu açıklanan ve adeta 'yürüyen bir cesede' dönüşen adamın başına gelenler dudak uçuklattı.

Tuva bölgesinde bir aydır kayıp olan ve arama köpekleri ile sonunda bir ayı ininde bulunan adamın bir ayı tarafından 'daha sonra yenmek üzere' esir tutulduğu açıklandı.

Hemen hastaneye kaldırılan adamın ayıyla dövüşürken omurgasının kırıldığı bu yüzden bir ay boyunca hareket edip kaçamadığı öğrenildi.

Hastanede açıklama yapan adam "beni daha sonra yemek için canlı tuttu" dedi.

Hayatta kalmak için kendi idrarını içtiğini söyleyen adamın bir ay boyunca nasıl dayandığı ise bilinmiyor. Vaka, doktorlar tarafından mucize olarak tanımlandı.

Vücudunda ciddi yaralar olan adamın tedavisi sürüyor. Ayıların yemeklerini önce hareket edemeyecek şekilde yaralayıp sonra yedikleri biliniyor.

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News