Karaca Home yeni sezona hazır

Karaca Home’un merakla beklenen 2015-2016 Sonbahar/Kış ev tekstili koleksiyonu raflardaki yerini almaya başlıyor.

A+ A-

Karaca Home Sonbahar/Kış koleksiyonu bu yıl dört farklı yaşam stiline göre tasarlandı. Güncel modern, klasik, geleneksel ve country olarak adlandırılan koleksiyonlar, Karaca Home kadınının yaşam tarzını yansıtan temalar göz önüne alınarak hayata geçirildi. Koleksiyonlar içindeki her bir ürün, kadını farklı bir dünyaya sokarken bütününde geleneksel Karaca Home ruhunu yaşatıyor.

Karaca Home Sonbahar/Kış sezonunun tatlı sert havasını evlerimize taşırken; baharda yapraklarını döken çiçekleri, sonbaharın sararan tonlarını, çizginin yuvarlakla buluşmasını ve bordonun hiç eskimeyen asilliğini bu koleksiyonla vazgeçilmez kılıyor. Hadi artık kış gelsin dedirtecek tasarımlar, örgü battaniyelerle kombinlenmiş nevresim takımları, yumuşacık dokusuyla sizi dokunmadan sarmalayan battaniyeler bu koleksiyonda öne çıkan parçalardan.

Son birkaç sezondur beğenilen ve Karaca Home koleksiyonlarının olmazsa olmaz parçası haline gelen zamansız koleksiyon ürünleri de, bu sezon yenilenen tasarımlarıyla yine göz kamaştırıyor. Nevresim takımı, yatak örtüsü ve pamuk battaniyeli setler lila, uçuk yeşil ve kremin mükemmel uyumuyla Karaca Home kadınıyla buluşuyor.