Giorgio Collection'dan yeni koleksiyon

Fatih Kıral Mağazaları’nda satışa sunulan Giorgio Collection markasının ‘’Lifetime’’ Koleksiyonu Türkiye’de.

Giorgio Collection'dan yeni koleksiyon
A+ A-

İtalya’nın köklü mobilya markası Giorgio Collection 1956’tan bugüne yenilenerek koleksiyonlar hazırlamaya devam ediyor. Yeni koleksiyonda baskılı ve deri kaplanmış mobilyaların işmeleri de özel yöntemlerle uygulanıyor.  

Dünyaca ünlü markaları çatısı altında toplayan Fatih Kıral Mobilya’da yer alan Lifetime koleksiyonunda bronzlaşmış pirinç kollar detaylarla buluşuyor. En kaliteli kadifelerin özenle seçilerek, nubuk deri ile bütünleştirildiği kanepe ve koltuklar en özel evlere şıklık katıyor. Oturma grupları, yemek& yatak odası ve dekorasyona ait tüm ürünlerin yer aldığı koleksiyon ile İtalyan mobilyası evinize geliyor. 

Koleksiyonları ile bir adım önde olan Giorgio Collection, İtalyan tarzının en klasik gözde temsilcisi olarak farkını ortaya koyuyor. Londra, New York, Japonya, Kanada ve Rusya’da da showroomları bulunan marka çalışmalarına hızla devam ediyor. Hayalle başlayan mobilyalar oluşturulduktan sonra titiz çalışmalarla tasarlanıyor ve özel işçilikle üretiliyor.yapılıyor. Ahşabı özel detaylarla belirginleştiren koleksiyonlar hazırlayan marka lüks deneyimin adresi.

\"giorgio-collection-3.jpg\"