Yeni bir düğün geleneği: Afilli teşekkürler

Düğünden sonra davetlilere teşekkür etmek için artık yeni bir yöntem var...

A+ A-

Davetlilerin olmadığı bir düğün düşünebilir misiniz? Düğünü düğün yapan gelinle damat kadar davetlilerdir. Hem bu mutlu günü varlıklarıyla daha da özel kılarlar, hem de neşesine eğlencesine renk katarlar. Afillikitap sayesinde artık düğünden sonra davetlilere kuru kuru teşekkür etme dönemi kapandı. Yeni nesil gelin ve damatlar, en güzel günlerine ortak olan dostlarına bir ömür boyu saklanacak, çok özel bir hediyeyle Afillikitap’tan “Teşekkürler” fotokitabıyla teşekkür ediyorlar.  

Bu özel teşekkür armağanını hazırlamak için tek yapılması gereken afillikitap.com ‘a  girip, düğün fotoğraflarıyla fotokitabı hazırlayıp e-kitap olarak konuklara göndermek ya da isimlerini etiketleyerek sosyal medyada paylaşmak.

Dileyen alır, dileyen paylaşır…

Fotokitabı hazırlayıp e-kitap olarak dostlarınızla paylaştıktan sonra gerisini onlara bırakın. Çünkü dileyen dostunuz sizin hazırladığınız fotokitabı afillikitap.com ’dan satın alıp adresine gönderilmesini sağlayabilir. Afillikitap online çalışan bir program ve bu sayede benzerlerinde olmayan birçok kolaylığa imkan tanıyor. İsterseniz siz de hazırladığınız fotokitabın kapağına göndereceğiniz kişinin adını yazdırıp, farklı adreslere gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Sürprizi daha da zenginleştirebilirsiniz

Bu çok özel teşekkür sürprizini zenginleştirmek için, fotokitabınızın sayfalarını düğününüzde çalan şarkıların sözleri, konuklarınızın güzel dilekleri ve sizin teşekkür notlarınızla süsleyebilir, böylece düğününüze ait her detayı ölümsüz kılabilirsiniz.

“Sizin düğünden hiç resmim yok” derdine son

Her düğünden sonra o gün çekilen fotoğraflara ulaşamadığı için yakınan davetliler mutlaka olur. Hazırlayacağınız fotokitap bu sorunu da ortadan kaldırıyor. Fotokitabın sayfalarında tüm davetlilere yer vererek, en mutlu günlerden herkese ait bir hatıra kalmasını sağlayabilirsiniz.