Bu baharın ikilisi makyajda zıt renkler

Avon’un global makyaj artisti Lauren Andersen, 2014 bahar makyaj trendlerini açıkladı.

A+ A-

Dünyanın önde gelen kozmetik markalarından AVON’un global makyaj artisti Lauren Andersen, bahar makyajının püf noktalarını açıkladı. Bu bahar canlı renkler, soft renklerle dengeleniyor, baharın tazeliği AVON ürünleriyle güzelliğinize yansıyor.

LAURAN ANDERSEN’DAN BAHAR MAKYAJI İPUÇLARI

• Bu bahar eller, gözler ve dudaklar, soft renklerin, canlı ve taze renklerle bir arada kullanılmasıyla modern bir havaya bürünüyor. Bu yılın en moda renkleri ise orkide rengi.

• Dinamizmi romantizmle birleştiren canlı bir mor tonu olan orkide rengini gümüş ışıltılı bir far ve turuncu tonlarında bir rujla bir arada kullanmayı deneyebilirsiniz.

• Havada bahar kokusu varken, tırnaklar da bahar tazeliğini yansıtıyor. Renkli ve canlı tırnaklarla moda, ellere taşınıyor. AVON Gel Finish ojeleriyle hayat dolu nane yeşili ya da limon sarısı tırnaklarla tazeliği simgeliyor.

Gözler Makyajın Kare Ası

• Bu sezon dikkatler gözlere taşınıyor. Transparan fondöten ve nude ruj, gözlerde bahar mürdümü ile eşleştiğinde sofistike bir görünüm yaratıyor. Bu renk ikilisi cesaretle ağır başlılığı mükemmel bir dengede sunuyor.

• Gözlerde kuyruklu çizgiler, hacimli kirpikler, göz farında zarif, transparan gölgeler, yumuşak pembe bir rujla bir araya geldiğinde tazecik bir bahar güzelliğine dönüşüyor ve romantizmin tohumlarını atıyor.

• AVON Extra Lasting Eye Liner ile oluşturacağınız cesur çizgiler, AVON Extra Lasting Toz Göz farıyla birleştiğinde gözlere çarpıcı bir albeni katıyor. 

• Gece makyajında ise gözlerinize mutlaka parlak göz farı ve uzun, hacimli kirpiklerle biraz ışıltı, biraz da iddia ekleyin.

• 2014 baharında uygulama kolaylığı olan ürünler kadınların hayatını kolaylaştırıyor. Maskarayı yandan fırça ile uygulamak zor olabiliyor. AVON makyaj uzmanları bu düşünceden yola çıkarak AVON Mega Effects Maskara’yı yarattı. Kirpik çizgisinin doğal şekli ile uyumlu, daha büyük fırça bölmesi ile kirpiklerinize daha fazla hakimiyet sağlıyor. Mucizevi fırçası, her bir kirpiğe kökten uca ulaşmak için esnek bir yapıya sahip. Kullanması inanılmaz kolay ve kullanan kadınlar bayılıyor.

Çekici ve Eğlenceli Dudaklar

• Mevsim ne olursa olsun, güzel ve sağlıklı dudaklar daima moda. Hayallerinizdeki rengi ve ihtiyaç duyduğunuz bakımı tek bir üründe elde etmek için AVON Ultra Color Ruj mükemmel bir tercih olacaktır.

• Hafif ışıltı şimdilerin gözde trendi. AVON Shine Attrack Ruj’u gece makyajınızda pırıl pırıl dudaklar elde etmek için uygulayın ve çantanıza koyun. Gecenin ilerleyen saatlerinde birkez daha sürün.