Fazlalıklardan bir seansta kurtulun

İstenmeyen yağlarınızdan dondurma yöntemiyle kurtulun...

Fazlalıklardan bir seansta kurtulun
A+ A-

Günümüzde sağlımızı tehdit eden, aynalara bizi küstüren ve sonuçta bizi mutsuz eden bedenimizdeki fazla yağlar, kadın erkek herkesin önemli bir sorunu… Artık istenmeyen bu yağları dondurma yöntemiyle vücuttan atan, tek bir seansın bile yeterli olduğu kalıcı kilo vermeyi sağlayan yeni bir teknoloji var.

Dilimize soğuk lipoliz olarak çevrilen Crio Lipo,  10’a kadar soğutma teknolojisi ile yağ dokusunu kristalize ederek yok eden yeni bir teknolojik yöntem…

Ameliyat olmadan, ağrısız, acısız, hiçbir yan etkisi olmayan ve vücuttaki tüm problemli bölgelere uygulanabilen Crio Lipo; özellikle bel, basen, karın, bacak içi, kollar gibi bölgesel zayıflamada çok etkili sonuçlar veriyor.

Crio Lipo’nun diğer yöntemlerden en büyük farkı, spor veya diyet takviyesi olmadan yağ atılımı sağlarken ekstra bir bakım yapmadan aynı zamanda dokuyu da sıkılaştırarak daha sıkı ve fit bir vücut vaat etmesi…

Crio Lipo, yağ hücrelerini seçerek kontrollü olarak soğuttuğu için hem yağ hücrelerinin doğal olarak azalmasına yardımcı oluyor hem de yan dokulara zarar verme riskini ortadan kaldırır.

Uygulama Nasıl Yapılıyor?

Cihazın özel probu sayesinde problemli bölgeyi vakum yardımıyla içerisine alarak gerekli dokusal savunmayı sağlıyor ve yağ hücrelerini ağrı sızı olmaksızın kristalize ediyor. Programlanmış yağ hücresi ölümü ve hücre çözülmesi sayesinde 2 ile 6 haftalık dönem içerisinde kademeli lipit salınımını sağlayarak yağ dokusunda, derinliğine bağlı olarak 1 seansta %25 ila %45 lik bir azalma sağlıyor. Crio  Lipo’nun seans süresi, bölgenin genişliğine bağlı olarak 30 ila 60 dk arasında değişiyor. Bu nedenle öğle tatilinde bile yapılabilecek sorunsuz konforlu bir uygulamadır.

Uzman Estetisyen
Berna Bilir Yılmaz

Sağlık&Yaşam