Hassas ve Yıpranmış Saçlar İçin Çözüm Kerastase

Kerastase tarafından üretilen Nutritive serisi ürünleri kuru olan ve hassas olan saçlar için özel olarak geliştirilen ürünlerdir.

Hassas ve Yıpranmış Saçlar İçin Çözüm Kerastase
Haber3.com'a Google'da abone olun Google News
A+ A-

Kerastase Nutritive Masque Magistral sayesinde saçlarınızın daha kolay açılmasını sağlayabilir aynı zamanda fön ve taramadan dolayı meydana gelen yıpranmalara karşı saçlarınızı koruma altına almış olursunuz. Elektriklenmeleri ve istenmeyen kabarmaları kontrol altında tutmanızı sağlayan bu ürün kolay şekillenebilen saçları sizlere sunar.

screenshot_1-174.jpg

Kuru ve Hassas Ciltler

Nutritive serisinde yer alan Bain Nutri Thermique aşırı kuru olan saçların özel bileşenler sayesinde derinlemesine bakımını sağlar. Böylelikle günlük saç bakımınızı ve temizliğinizi kusursuz bir şekilde yapmış olursunuz. Saçların kuruluğu ve elektriklenmesi de bu ürün sayesinde giderilmektedir.

Kerastase Reflection ürünleri sayesinde ise boyalı olan saçlarınıza bakım yapabilirsiniz. Boyalı saçların daha uzun süre boyunca canlı ve parlak gözükmesini sağlayan Reflection serisi ürünleri, boyama işleminden sonra saçlarınızın yıpranmamasını da sağlayabilmektedir.

screenshot_2-114.jpg

Şampuan öncesi özel bakım yapabilmek için tercih edebileceğiniz Kerastase Nutritive irisome Bain Satin ürünü kuru ve hassas olan saçlarınız için ideal bir tercih olacaktır. Nemlendirici özelliği olan bu ürün şampuanlanacak olan saçın günlük temizliğini sağlarken aynı zamanda bakım ihtiyacını da karşılar.

Yıpranmalara ve Kuruluğa Etkin Koruma

Kurumalardan dolayı meydana gelen yıpranmaların onarılmasında büyük bir rol üstlenen bu ürün saçların daha kolay şekil alabilmesini sağlayarak pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlar.

Kerastase Nutritive Iris Touche Perfection kuru olan saç uçlarının tekrardan nemlenmesini sağlar. Saçların nemlenmesi için geliştirilen bu ürün kurumaya yatkın olan saçların bu sorununu tamamen ortadan kaldırabilmektedir. Saçların günlük temizliğini yaparken aynı zamanda özel bakımını da bu ürün sayesinde üstlenmiş olursunuz. Nemli saçlarınız aynı zamanda daha kolay şekillenebilen saçlar haline de gelecektir.

Elektriklenmeler ve kabarmalar ile uğraşmak istemiyorsanız Kerastase Nutritive serisi ürünlerine göz atabilirsiniz. Kerastase ürünlerine internet üzerinden ulaşabilmek için http://www.tahtatarak.com/kerastase-1 adresini ziyaret edebilirsiniz. Aynı adres üzerinden birbirinden seçkin markaların saç bakım ürünlerine ulaşabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekte olan markadan yapacağınız alışverişleriniz aynı gün kargoya verilmektedir.

 

Haber3.com'a Google'da abone olun Google News