Jennifer Lopez kalçası hayal değil !

Bu özel iç çamaşırını deneyen kadınlar da sonuçtan memnun...

A+ A-

Dünya üzerinde bir çok kadın tıpkı Jennifer Lopez gibi büyük, düzgün hatlı kalçalara sahip olmak ister. Bu, artık bir hayal değil. Üstelik böyle bir görünüme sahip olmak isteyen kadınların bıçak altına yatması gerekmiyor. Sadece iç çamaşırı giyecek kadar bir sürede böylesine gösterişli kalçalara sahip olmak mümkün.

Bir firma yuvarlak hatlı kalçalara sahip olmayan kadınlar için özel bir iç çamaşırı üretti. Kalça bölgesinde özel pedler olan bu iç çamaşırlarını giyen kadınlar daha büyük ve kıvrımlı kalçalara sahip olabiliyor. Dümdüz bir kalçaya sahip olan kadınlar bu iç çamaşırı sayesinde daha büyük, kıvrımlı ve düzgün görünüşlü kalçalara sahip olabiliyor.

Büyük ama aynı zamanda düzgün hatlı kalçalara sahip olmak isteyenler sadece gösteri dünyasının ünlü kadınları değil. Sıradan kadınlar da böyle bir görüntüye sahip olmayı hayal ediyor.

Bir araştırmaya göre erkekler her ne kadar kimi zaman tercihleri değişse de genellikle Jennifer Lopez’inkine benzeyen kalçalara sahip olan kadınları tercih ediyor. Aslında burada sözkonusu olan sadece kalçanın ölçüsü değil. Daha önemli olan şekli… Lopez’in kalçalarına bakıldığında yalnızca geniş değil son derece biçimli ve hatta başta çıkarıcı olduğu görülüyor. Çünkü bilim adamlarına göre kalçanın bu şekli kadının gençliğinin ve doğurganlığının en önemli ipucunu veriyor.