Mavi’den yaza özel yepyeni bir seri: Mavi Body Splash

Mavi, bu yaz ferahlatıcı ve etkileyici kokusuyla Body Splash serisini beauty koleksiyonuna ekliyor.

A+ A-

Mavi kadınının hayat tarzına uygun olarak geliştirilen Body Splash serisi, Bodrum Breeze, Capri Glam, Sweet Love ve Vanilla Dream isimli 4 seçenekten oluşuyor. En güzel meyve ve çiçek esanslarıyla hazırlanan; şehirde, plajda, sahilde, tüm tatil boyunca capcanlı hissettirecek kokular, yaz çantasının vazgeçilmezi haline geliyor. Mavi Body Splash’ler Mavi mağazalarında satışa sunuluyor.   

Bodrum Breeze

Açılıştaki portakal ve limon gibi citrus ailesinden notalar, daha sonra elma, armut ve zengin çiçeksi notalarla birleşerek ferah bir koku ortaya çıkarıyor. Vetiver ve sandal ağacının kuru ve odunsu akorları, tonka çekirdeği ve misklerin sıcaklığı ile de tamamlanıyor.

Capri Glam

Capri Glam 3 farklı yüzü içinde barındırıyor: canlı ve neşeli meyve tonlarının passion fruit ile tamamlanan ışıltısı, şakayık ve çam ormanı kokularının eşlik ettiği orta notaların aromatik zenginliği ve vanilya ile orkidenin birbirini sarmalayan etkileyici birlikteliği.

Sweet Love

Taze kesilmiş çimlerin nemli ve kendine özgü kokusunun, canlı citrus ile birleşmesiyle açılan kokuda ilerledikçe; yasemin, şakayık ve frezyanın oluşturduğu yoğun çiçekli kokuların hüküm sürdüğü Sweet Love’ın kalbine ulaşılıyor. Karamel ve vanilyanın tatlı sıcaklığı ile beslenen misk esansının varlığı kokunun dip notalarını ortaya çıkarıyor.

Vanilla Dream

Vanilla Dream\' in açılışı hindistancevizinin kendine has baskın kokusu ile harmanlanan şeftali ve kayısının taze meyveli notaları ile yapılıyor. Uzakdoğu\'ya özgü egzotik çiçeklerin oluşturduğu baştan çıkarıcı feminen koku, amber ve misklerin oryantal tınılarına sahip dip notalara doğru sürükleniyor. Vanilya, tonka çiçeği ve karamelin tatlı sarmalayışı ile zengin ve seksi bir kapanış için ihtiyaç duyulan son dokunuşları da sağlıyor.