İşte öpüşmenin yeni kuralları

Öpüşme ile ilgili olan ilk soru doğru zamanın ne zaman olduğudur.

İşte öpüşmenin yeni kuralları
A+ A-

Dudaklarınız ilk defa öpücük yüzü görüyorsa... Dünya işte o andan itibaren biraz değişmeye başlıyor. İşte yeni kurallarla birlikte öpüşmenin sırları...

DOĞRU ZAMAN

Öpüşme ile ilgili olan ilk soru doğru zamanın ne zaman olduğudur. Çünkü karşı tarafın beklentilerinden önce yapacağınız bir öpme hareketi yanağın size ters çevrilmesine sebep olabilir. Araştırmalara göre çoğu kadın 2. buluşmada kendini öpüşmeye daha hazır hissediyormuş.

İlk öpüşme her zaman için karşı tarafın zihninde heyecan yaratmalı. Yaratıcılık ve sürpriz faktörü size artı puan kazandıracaktır. Romantik bir anın içinde olduğunuzu hissetiğiniz zaman aslında yer ve zaman pek önemli olmayacak.

ERKEK VE KADIN BİRLİKTE LİDER OLMALI

Çoğu insan ilk öpüşmenin ateşini erkeğin yakması gerektiğine inanır. Ama erkeklerin çoğuda bir kadının ona ilk hamleyi yapmasından hoşlanır.

DAHA FAZLASINI SONRAYA BIRAK

Biliyoruz ilk öpüşmenizin oldukça ateşli olmasını ve uzun sürmesini istiyorsunuz ama böyle bir durum sizin kaba ve aceleci olduğunuzu ona gösterecektir. Kadınlar için ilk öpüşmenin agresif ve sulu olması en kötüsü olarak algılanmaktadır.

ŞEHVET SİZE ARTI PUAN KAZANDIRACAK

Standart bir öpücük çoğu zaman ilk için yeterli olabilir. Ama birçok erkek ve kadın tarafından verilen yanıtlarda ekstra romantizm ve manevraların öpüşmenin tutku derecesini arttırdığı belirtildi.

SONUÇ OLARAK

Orjinallik her zaman ilk öpüşmeler için uygun değildir. Eğer unutulmayan bir öpücük istiyorsanız içinizdeki sevgiyi ona göstermenin yolunu duygusal bir an yaşatarak gösterin.