Cacharel’de %50 indirim fırsatı

Gezgin ve özgür ruhlu erkeklere Cacharel’de her şey %50 ayrıcalığı ile satışa sunuluyor.

A+ A-

Erkek modasının ikonik markalarından gezgin ve özgür ruhun temsilcisi Cacharel’de net %50 ayrıcalığı başladı. Bu sezon Akdeniz sahillerinden ilhamla mavinin her tonunu tasarımlarına taşıyan Cacharel, en şık ve fonksiyonel parçaları bir araya getirmeye devam ediyor.

Modernizmin ve seçkin bir zevkin sembolü Cacharel’de alışveriş keyfinize %50 ayrıcalığı eklendi.. Cacharel’in hayatın temposuna uyum sağlayan ve vücuda hareket özgürlüğü veren birbirinden şık tasarımları, %50 ayrıcalığı ile satışa sunuluyor.

Cacharel bu sezon keşfetmeyi seven, özgür ruhlu erkeklere Akdeniz mavisinin tüm tonlarını bir araya getiriyor. Sofistike detaylarda gizli tasarım anlayışını benimseyen Cacharel’de bu sezon efsane olan desenli gömlekler, en yüksek kalite pamuk kullanılarak dünyanın seçkin kumaşlarından üretilen ekose ve düz renk gömlekler, mükemmel kalıplarıyla dikkat çeken denim pantolonlar, günün her saatinde kullanılabilecek farklı renklerde chino pantolonlar, kişiye özel üretilmiş hissi uyandıran slim-fit ceketler, en iyi derilerden yüksek el işçiliği ile hazırlanan ayakkabılar öne çıkıyor.

Cacharel, yazın son günlerinde yeni coğrafyalar keşfetmeyi planlayan gezgin erkeklerin valizlerini hem şık hem casual bir tarz oluşturabilecekleri parçalarla tamamlıyor.