Colin's sezona indirimle veda ediyor

Colin's, tek fiyat kampanyasıyla yaz sezonunu kapatıyor.

A+ A-

Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan Colin's, tüm yaz ürünlerinde 'Tek Fiyat' kampanyasıyla yaz sezonuna veda ediyor. Kampanyalara ara vermeden devam eden Colin's'te ayrıca 2013 model Range Rover Evoque otomobil kazanma şansı sunan Jean Fest kampanyası da devam ediyor.

Rahatlık ve şıklığı bir arada sunan geniş ürün yelpazesiyle öne çıkan Colin's, tüm yaz ürünlerinde 'Tek Fiyat' kampanyasıyla yazın en avantajlı fiyatlarını sizlerle buluşturuyor. Her ürün grubunda ürünlere göre tek fiyat uygulayan Colin's ayrıca Jean Fest kampanyasına da tüm hızıyla devam ediyor.

Colin's, yazlık ürünlerde uyguladığı tek fiyat kampanyasıyla yazı dört dörtlük bitirmenize olanak sağlıyor. Ayrıca 2013 model Range Rover Evoque otomobil kazanma şansı sunan Jean Fest kampanyası da Colin's mağazalarında devam ediyor. 26 Ağustos – 30 Eylül 2013 tarihleri arasında her 50 TL'lik jean alışverişine bir çekiliş hakkı sunan Colin's Jean Fest, çekilişle 1 kişiyi Range Rover Evoque otomobil sahibi yapıyor.

Colin's yaz bitmeden yaz sezonu kampanyalarından faydalanmak isteyenleri mağazalarına bekliyor.