DeFacto'dan %80'e varan indirim

DeFacto, büyük bir indirim kampanyası başlatıyor.

DeFacto'dan %80'e varan indirim
A+ A-

‘Akdeniz Rahatlığı’ mottosu ile çalışmalarını sürdüren DeFacto, 31 Temmuz 2014, Perşembe günü başlatacağı kampanyasında, ürünlerini %80’e varan indirimlerle müşterilerine sunacak. www.defacto.com.tr online mağazasındaki outlet ürünlerinde geçerli olan kampanyada aksesuarlar, ayakkabılar, kadın ve erkek koleksiyonlarından oluşan 1’inci sınıf ürünler yer alıyor.

Her ortamda şık ve modern görünmek isteyenler için farklı tarzları bir araya getiren DeFacto, 31 Temmuz 2014, Perşembe günü itibari ile büyük bir indirim kampanyası başlatıyor. Stil sahibi ürünleri ve uygun fiyatları ile öne çıkan DeFacto, www.defacto.com.tr online mağazasında 1’inci sınıf ürünlerini % 80’e varan indirimlerle müşterilerine sunacak.

Sezon trendlerini fark yaratan tasarımlarla birleştiren DeFacto, bu özel kampayayı herkese ve her tarza uygun ürünlerin yer aldığı koleksiyonlarında bulunan tüm outlet ürünlerine özel olarak hazırladı.

Modayı yakından takip edenler için haftanın her günü, günün her saati şıklık sunan DeFacto Koleksiyonları, DeFactomağazalarında ve www.defacto.com.tr online mağazasında sizleri bekliyor.