İnci Deri'de bayrama özel %50 İndirim

İnci Deri, moda severlerin her anına eşlik etmeye devam ediyor.

A+ A-

Kurban Bayramı'nı yeni sezon ürünlerinde gerçekleştirdiği yüzde 50 indirim kampanyası ile kutlayan İnci Deri, Garanti Bankası kart sahiplerine ekstra yüzde 10 indirim olanağı ve 8 taksit imkânı sunuyor.

Düzenlediği indirim kampanyalarıyla Moda severlerin özel günlerine anlam katan İnci Deri, Kurban Bayramı'nı yüzde 50 indirim kampanyası ile kutluyor. Tüm yeni sezon ürünlerinde yüzde 50 indirim yapan İnci Deri, indirime ek olarak Garanti Bankası kart sahiplerine ekstra yüzde 10 indirim ve 8 taksit indirim fırsatı sunuyor.

'Kışa Dokunma' isimli İnci Deri Sonbahar-Kış Koleksiyonunun temaları;

"Egzotizm", "Hayal Gezgini", "Doğal Dokunuş" ve "Özgür Ruh"…

İnci Deri, yeni koleksiyonunda modern kadının adeta ruhunu okşayan ve kendisini özel hissettirecek dört farklı ana tema sunuyor. "Egzotizm", "Hayal Gezgini", "Doğal Dokunuş" ve "Özgür Ruh"… Dört farklı temadan yola çıkarak hazırlanan 2013-2014 Sonbahar/Kış Koleksiyonu, bu sezon geleneksel tarzı yeni çizgiler ile yeniden şekillendiriyor. İnci Deri, yeni koleksiyonunda siyah, kahve ve gri gibi klasik renklerin yanı sıra yeşil, mor, taba ve bordo gibi alternatif renklerde Moda severlerin beğenisine sunuyor…

Kadın çantaları çok kullanışlı, erkek ayakkabıları çok cesur…

İnci Deri'nin 2013/14 Sonbahar - Kış Çanta Koleksiyonu kullanışlı tasarımları ve şıklıkları ile kadınları büyülüyor. Dikdörtgen çantalar, kelepçeli el portföyler bu sezon kadife, bordo, ördek başı yeşili ve siyah renkleri ile ayakkabılara takım olarak sunuluyor. Yeni sezon koleksiyonunda erkeklerin beğenisine ise kahverengi ve bej gibi renklerin kullanıldığı modeller bulunuyor. Ayakkabılarda kroko baskılı deriler, kadife merdaneler ve kösele tabanda şık el yapımını andıran detaylar İnci Deri Erkek koleksiyonunu ayrıcalıklı hale getirirken, bu renklere uygun cüzdan, kartvizitlerde koleksiyonda yer alıyor.