İpekyol’da %70'e varan indirim

Feminen ve şık çizgisiyle dikkat çeken İpekyol’da indirim zamanı...

İpekyol’da %70'e varan indirim
A+ A-

Sonbahar-Kış koleksiyonuyla ulaşılabilir lüks anlayışında cesur bir değişim yaşatan Ipekyol’un bu büyük indirimini kaçırmayın!

Sezonu açan 1940’lardan etek-ceket döpiyes takımlar, pantolon etekler, üst üste giyilmiş etkisi veren katmanlı pantolonlar, asaletin simgesi kaban ve paltolar ile sezonun en önemli parçalarını koleksiyonunda bir araya getiren Ipekyol’da sezon alışverişi artık çok daha keyifli! Elegan bir görünümden, spor-şık bir tarza kadar her zevke uygun en kilit parçaları bir arada bulabileceğiniz Ipekyol’da 10 Ocak Cuma günü %70’e varan indirim başlıyor.

Geniş fırfırlar bluzlara hareketli bir form katarken, işlemeler yakalarımızı süslemeye bu sezon da devam ediyor. Kumaş ve jean mixleri, deri ve boncuk birlikteliği, maskülen kesimler, barok motifler, örme elbiseler ve militar kabanların en lüks yorumu Ipekyol koleksiyonlarında yer buluyor.

Siz de %70’e varan indirim fırsatını kaçırmak istemiyorsanız size en yakın Ipekyol mağazasını ziyaret edebilir ya da www.ipekyol.com.tr’den online alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.