İpekyol'da yüzde 50 indirim

İpekyol, 23-24-25-26 Nisan tarihleri arasında Uğurlu Hafta Sonu’na özel seçili sezon ürünlerinde yüzde 50 indirim fırsatı sunuyor.

İpekyol'da yüzde 50 indirim
A+ A-

Modern ve cool yorumuyla yeni business, son yılların yükselen trendi safari, şıklığın vazgeçilmez ikilisi siyah&beyaz ve yazın en ferah esintisi uç yaz… Ipekyol İlkbahar-Yaz 2015 koleksiyonunda pastel dokular, minimal kesimler, hafif ve uçuşan detaylar ile günün her anına ayak uydurabilen Ipekyol Denim alternatifleri ön planda. Renkli maskülen takımların bahar ışıltısına ayak uyduracağı koleksiyonda nakış ve dantel işlemeli tunik ve elbiseler de yaz sıcaklarının tamamlayıcısı olarak karşımıza çıkıyor.

Sezonu açan ve Ipekyol kadınının iki sezonda vazgeçilmezi haline gelen Ipekyol Basics koleksiyonu ise bu sezona da rengarenk trikoların, ipek gömleklerin ve gündüzden geceye geçişin anahtar parçası haline gelen mono pantolonların hakimiyetinde giriş yaptı. Uzunlu kısalı her tarza uygun hafif trençkotların ve uçuş uçuş rahat elbiselerin de farklı bir hava kattığı Ipekyol Basics’te bu yaz da oldukça rahat ve renkli geçecek! Keten, pamuk ve krep dokuların bütünleştiği Ipekyol Basics koleksiyonunda limon sarısı, haki, pembe ve mavinin birçok tonu yazın vazgeçilmezi beyazla kombinleniyor.

Siz de Uğurlu Hafta Sonu’na özel seçili ürünlerdeki %50 indirim fırsatını kaçırmak istemiyorsanız 23-24-25-26 Nisan tarihleri arasında size en yakın Ipekyol mağazasını ziyaret edebilirsiniz.