Siemens ankastre ürünlerde cazip indirim

Siemens, ankastre setlerde cazip indirim ve kolay ödeme avantajları sunuyor.

Siemens ankastre ürünlerde cazip indirim
A+ A-

Siemens Ev Aletleri, Eylül ayı boyunca, Premium, Prestige ve Special cam ocaklı ankastre setlerde cazip indirim ve kolay ödeme avantajları sunuyor. Havalar değişirken mutfağının havasını da değiştirmek isteyenler, Eylül sonuna kadar Siemens bayilerine uğrayarak ankastre setlerdeki fırsatları yakalayabilir.

Siemens Ev Aletleri'nde ankastre ürünler için indirim ve kolay ödeme fırsatları, havalar değişirken mutfağını da değiştirmek isteyenler için Eylül ayı boyunca, mutfaklarında ileri teknoloji ve estetik tercih edenleri bekliyor.

Ergonomik, estetik, teknolojik ve konforlu ankastre modelleriyle tüketicilerine seçme özgürlüğünü yaşatan Siemens Ev Aletleri, mutfağını yenilemek isteyenlere Premium, Prestige ve Special cam ocaklı ankastre setlerini, Eylül ayına özel çok cazip fırsatlarla sunuyor. Türkiye'nin en yetkin satış ve servis ağı ile en geniş ankastre ürün yelpazesine sahip markası Siemens, sağladığı seçeneklerle doğru ürüne karar vermeyi kolaylaştırıyor.

Eylül ayında farklı ürün gruplarından 3 ürün alana* Siemens SN55E530TR kodlu bulaşık makinesi 1.847 TL yerine 1.075 TL'den sunuluyor.

Eylül ayında Siemens indüksiyonlu ocak alanlar yanında 370 TL değerindeki tencere setinin de sahibi oluyor.

World'a özel taksit seçeneği

Siemens ankastre ürün alışverişlerini World ile yapanlar, +8 taksit ve öemelere Ocak 2014'te başlama fırsatına da sahip oluyor.