Anne adaylarına Gap'tan güzel haber

Gap Hamile Koleksiyonu, 2014 kış sezonunda da sizlerle olacak.

Anne adaylarına Gap'tan güzel haber
A+ A-

Sezonun en trend modellerini anneler için yorumlayan Gap, rahatlık ve fonksiyonellikten ödün vermeden şıklık kazandıran modelleriyle Hamile Koleksiyonu ile bu sezon da anne adaylarına şıklık ve rahatlık sunuyor.www.gap.com.tr ‘nin yanı sıra Ankara Kentpark, İstanbul Kanyon ve Bağdat caddesi mağazalarında  satışa sunulacak sınırlı sayıdaki koleksiyon şimdiden meraklılarını heyecanlandırıyor.

Bebek beklemenin heyecanı ve mutluluğu hiçbir şeye benzemez. Anne adaylarının bu mutluluğu, hamilelik süreci boyunca değişen vücut yapılarına alışırken gölgelenebilir. Hamileliğin anneler için zorlu yanlarından biri de fiziksel olarak değişirken giyim tarzlarından ödün vermektir. Gap işte tam da bu noktada annelerin yardımına koşuyor.

Bu alandaki önemli  bir boşluğu doldurması beklenen Gap Hamile Koleksiyonu tişörtten gömleğe, jean pantolondan  kazaklara, elbiselerden uzun kollu yumuşacık tshirtlere  ve hatta iç çamaşırına kadar tüm tarzlara hitap eden geniş bir ürün yelpazesiyle geliyor.  Koleksiyon hamilelik sürecinin başından sonuna kadar rahatlıkla giyilebilecek parçalardan oluşuyor.

Pastel renklerin ve pamuklu kumaşların hakim olduğu koleksiyonda; genişleyen karın çevresini destekleyen ve saran streç kumaş panelinin yer aldığı jean pantolonlar öne çıkıyor. Sezonun en trend kesimleri olan 1969 Denim Skinny ve Bootcutseçenekleriyle koleksiyonda yerini alan jeanler, anne adaylarını sevindirecek. Kış sezonunda sizi ve bebeğinizi sıcak tutacak kadife pantolonlar da hem şık hem de rahatlığıyla öne çıkıyor. Doğum sonrası emzirme döneminde annelere kolaylık sağlayacak emzirme bluzleri ise koleksiyonun bir başka vazgeçilmezi olacak. Özellikle çalışan anne adaylarının hayatını kolaylaştıracak olan gömleklerde farklı renk seçenekleriyle koleksiyonda yerini alıyor.

Gap Hamile Koleksiyonu sadece www.gap.com.tr, Ankara Kentpark,İstanbul Kanyon ve Bağdat caddesi mağazalarında meraklılarının beğenisine sunulacak.