Feminenliğin güçlü tasarım ile flörtü: Urban Femme

Forever New’in İlkbahar/Yaz 16’ ilk koleksiyonu Urban Femme, pastel tonlarda renk paleti ile taptaze desenler sunarak içinizi ısıtacak.

Feminenliğin güçlü tasarım ile flörtü: Urban Femme
A+ A-

Dünyanın farklı şehirlerinden ilham alarak hazırladığı koleksiyonları ile modaya yön veren Avustralyalı giyim markası Forever New, şehrin ritmine ayak uyduran İlkbahar/Yaz 16’ koleksiyonu Urban Femme ile stil sahibi kadınları bekliyor. Soğuk kış günlerinde sıkça tercih edilen kürklerin ve toprak tonları renklerin yerini, yumuşak tonlar ve kozmetik pembelerin ağırlıklı olarak kullanıldığı, ferah desenler alıyor.

Feminenliği, güçlü tasarımlar ile öne çıkaran Forever New, yeni koleksiyonunda geniş yakalı ve bol kesimli mevsimlik kabanlardan, 70’lerin modasına göz kırpan zamansız pantolonlara ve romantik pileli eteklere kadar birbirinden güçlü parçalar ile feminen bir çekim oluşturuyor. 9’dan 5’e çekiciliğini kaybetmeyen ve hayatı podyum gibi yaşayan kadınlara, lüks ve fonksiyonelliği bir arada sunan Forever New, dantel ve boncuk detaylar ile Paris moda ikonu hissi veriyor.