Fransız iç giyim markası Florange Türkiye'de

Ünlü Fransız iç giyim markası Florange, Türk kadının iç dünyasına yenilik ve renk getiriyor.

A+ A-

Fransız iç giyim markası Florange, kendi tasarımı olan iç çamaşırı ve mayo koleksiyonlarıyla Türk kadının iç dünyasına yenilik ve renk getiriyor. Lüks iç giyimin tanımını konfor ve kadınsı şıklık olarak yorumlayan marka, Avrupa kalite standardında hazırladığı özel tasarlanmış modeler ve hesaplı fiyatlarla ön plana çıkıyor.

Çok uluslu bir grubun markası olan Florange\'nin Milano, Paris ve Lozan’da merkezleri bulunuyor. Florange\'nin birbirinden etkileyici modelleri, Cenevre Gölü kıyısındaki tasarım stüdyolarındaki tasarımcı ve stilistlerden oluşan uluslararası bir ekip tarafından hazırlanıyor.

Florange, tasarımlarını 4 farklı koleksiyonda kadınların ve erkeklerin beğenisine sunar.

Ana Koleksiyon

Florange\'yi temsil eden bu koleksiyon, Fransız şıklığını ve konforu bir arada sunuyor. Birbirinden havalı jakarlı saten ve ince dantel kombinasyonlarından meydana gelen Ana Koleksiyon\'da, file, kristal taşlar, tüy motifleri gibi kadınsı detaylar, kadınların şıklığına şıklık katıyor.

Büyük göğüslü hanımların da iç giyim şıklığına büyük önem veren Florange, büyük bedenler için tasarladığı özel kesim sütyenleri ile kadınların kendilerini çekici, bir o kadar da rahat hissetmelerini sağlıyor.

Yılda iki kere yenilenen Ana Koleksiyon\'un bir diğer önemli parçası olan atletleri ise, ister şık bir gömlek içinde ister ceket içinde şıklığın mükemmel bir tamamlayıcısı olarak karşımıza çıkıyor.

Doğal Dokunuş Koleksiyonu

Ciltlerinde hassas dokunuş arayan kadınlar için Doğal Dokunuş Koleksiyonu ürünleri hem içinde hem de dışında pamuklu ürünlerle kadınsı şıklık getiriyor.

Temel İç Giyim Koleksiyonu

Günlük kullanım amacıyla \'Basic\' diye de adlandırılan bu koleksiyonda, sadelik ve yalınlık, Florange dokunuşuyla zariflik kazanıyor. Detaylarda iddialı, ancak genel görünümde mütevazi bir şıklık sunan koleksiyon, işlevselliğe, rahata öncelik veren şık iç giyim ürünleri, vücut hatlarını daha zarif gösteren korseler ve iç giyimi zenginleştiren aksesuarladan oluşuyor.

Mayo Koleksiyonu

Bayanların sahildeki şıklığına büyük önem veren Florange, birbirinden konforlu ve vücuda uyumlu mayo ve bikini modelleriyle sahillerin de vazgeçilmezi olacak. Büyük beden bayanların bedenine uyum sağlayan tasarımlarında en yeni, en dayanıklı ve toparlayıcı özellikli kaliteli malzemeleri kullanan marka, göz alıcı stilleriyle öne çıkıyor.  \'Mayo Koleksiyonu\', deniz ve havuz kenarı şıklığına yeni bir soluk getiriyor.

Erkek Koleksiyonu

Florange\'nin Ana Koleksiyonu içerisinde yer alan \'Erkek Koleksiyonu\', farklı desenler ve doğanın neşeli renklerinden oluşarak erkek iç giyimine farklı bir bakış getiriyor. Erkeklerin beğenisine, kadınların zevkine hitap eden atlet ve külotlar, modal ve pamuk kullanaılarak yüksek konforu sunuyor. Atletler, vücuda oturarak, sanki yokmuş hissi veriyor ve gömlek üzerinden görülmesini engelliyor.  Aynı zamnada alt giyim için farklı alternatiflere sunarak erkek iç giyiminde konfor ile birlikte seçme özgürlüğünü de veriyor.