Hamile modasına göz atmaya ne dersiniz?

Pek çok büyük marka hamile hanımlar için elbise modelleri üretmeye ve vitrinlerinde yer vermeye başladı.

Hamile modasına göz atmaya ne dersiniz?
A+ A-

LEYDİTURK.COM/ ÖZEL

Yeni yılın gelmesi ile birlikte güzel ve şık görünmek isteyen hanımlar 2013 modasını takip edebilmek adına alışveriş yapmaya çıkmakta. 2013 yılında alışverişe çıkacak hanımlar arasında genç ve olgun milyonlarca kadın bulunur iken hamile bayanlarda oldukça fazla yer olmaktadır. Hamile olan kadınlar artık kısıtlı elbiseleri tercih etmek zorunda kalmayacak. Çünkü 2013 yılında pek çok büyük marka hamile hanımlar için elbise modelleri üretmeye ve vitrinlerinde yer vermeye başladı. Yeni yılın en güzel elbiseleri arasında hamile elbise modelleri de yer alır iken hamile hanımlar için hem rahat hem de oldukça şık elbise modelleri yer alıyor.

Hamileleri düşünen pek çok büyük marka en güzel hamile elbiselerini üretir iken pek çok farklı noktaya dikkat etmişler. Hamile kadınların her zaman rahat olması gerektiği için hamile elbiseleri daha bol ve daha salaş bir şekilde üretilmiş. Hamile elbise modellerinin 2013 yılında trend renkleri de 2013 yılının modası olacak olan mavi renklerden oluşuyor.

Bunların yanı sıra 2013 hamile elbise modelleri çeşitli taşlar ile üretilerek daha güzel ve çekici görünmesi sağlanmış. Hem kapalı hem de açık hanımlar için üretilen hamile elbise modelleri arasında hem uzun hem de kısa elbiseler yer alır iken rahat ve sizleri sıkmayacak olan bol pantolonlara da yer verilmiş.

2013 HAMİLE ELBİSE MODELLERİ.. FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN...

Yasal Uyarı: Yayınlanan bu haberin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilse dahi bu haber kullanılamaz. Kullanım ihlallerinde Haber3 Yayın Grubu yasal haklarını saklı tutar.