Harvey Nichols'tan erkeklere özel yılbaşı şıklığı

Harvey Nichols bünyesindeki seçkin erkek giyim markaları 2016-2017 Sonbahar/Kış Erkek koleksiyonlarıyla yılbaşı için birbirinden şık ve çarpıcı seçenekler sunuyor.

Harvey Nichols'tan erkeklere özel yılbaşı şıklığı
A+ A-

Sartorial şıklık Larusmiani, Cifonelli markalarıyla ön plana çıkarken Türkiye’de sadece Harvey Nichols’da satışa sunulan ATPCO, Baw London, Be Silent, Blood Brother, Eleventy, Elly, Fray, Tiger Of Sweden, Tombolini, Versus Versace, Philipp Plein, Premiata, Dom Rebel, Fray, Hamaki-Ho markaları yılbaşı için erkeklere farklı stil alternatifleri sunuyor.

Ayrıca Balenciaga, Doucals, Fratelli Rosetti, Green George, Magnanni, Max Verre, The Last Conspiracy, Moreschi sezonun trendlerine hitap eden geniş ayakkabı ve bot seçenekleriyle yılbaşı şıklığınızı tamamlayan parçalardan.

Peuterey, Hamaki-Ho, Moncler, Moncler Gamme Bleu ve Polo Ralph Lauren mont ve yelekler ile kış günlerine hazırlık yaparken sadece Harvey Nichols’da tek adet satışa sunulacak olan Stone Island ısıya göre renk değiştiren palto ile soğuk havalara meydan okuyabilirsiniz.