Kadınların yeni trendi: Günlük korseler

Ten’in özel kumaş teknolojileri ile hayata geçirdiği “Yeni Nesil Günlük Korseler” anında 1 beden inceltiyor.

A+ A-

Fonksiyonellik ve şıklığı birleştirerek geliştiren TEN, alışılagelmiş korse algısını değiştiriyor. Yarım asrı aşan deneyimiyle TEN’in geliştirdiği özel kumaş teknolojisine sahip “Yeni Nesil Korseler” tüm gün boyu rahatlık sunuyor. En önemlisi size korse kullandığınızı unutturuyor!

Anında 1 Beden İncelin!

“Yeni Nesil Korseler” anında 1 beden inceltme özelliğiyle, çaba sarfetmeden,farkedilebilir bir toparlanma, incelme ve şekillenme sağlıyor. Şık ve zarif tasarımlarıyla, stilinizin bir parçası haline geliyor.

Korse Her Beden İçindir!

36 bedenden başlayarak her vücut tipine göre mucize dokunuşlar sunan “Yeni Nesil Korseler”, farklı ihtiyaçlara cevap veriyor;

Gün Boyu Rahatlık ve İncelik Arayanlara;

TEN TULIP KORSELER, ince kumaşı, ekstra rahat ve günlük yaşama uygun, şekillendirici ve inceltici korseleriyle gün boyu rahatlık ve incelik arayanlar için ideal! Özel geliştirilmiş dikişsiz teknolojisi sayesinde iz belli etmeden incecik elbiselerin bile altında gün içinde rahatça kullanılabiliyor.

Hem Rahat Etmek Hem 1 Beden İncelmek İsteyenlere;

TEN VIOLET KORSELER, en az 1 beden incelten özel kumaşıyla, günlük kullanıma uygun ve rahattır. “Hem gün boyu rahat olayım, hem de 1 beden inceleyim” diyenler için en şık çözümü sunuyor.

Özel Günler İçin Ekstra Güçlü İncelme İsteyenlere;

TEN KLASİK KORSELER, ultra güçlü inceltme ve sıkılaştırma özelliği, maksimum performansıyla özel günlerinizin kurtarıcısı oluyor.