Sonbaharı Collage ile yakala !

DeFacto, 2014/2015 Sonbahar-Kış Young Koleksiyonu'nu \"Collage\" akımı hareketlendiriyor.

Sonbaharı Collage ile yakala !
A+ A-

Serin günlere, sıcaklığın yanı sıra renk de katacak olan koleksiyon, sadece okul koridorlarını renklendirmekle kalmıyor; sokaklara taşıyor...

Akdeniz şıklığını her yıl okul koridorlarına ve sokaklara taşıyan DeFacto sonbahar kreasyonları ile yeni sezona damga vuruyor. Rahatlığı ve geniş kesimleri ile bilinen Collage akımı DeFacto tasarımcılarının elinde yeniden hayat buluyor.

Günlük giyimde rahatlıktan vazgeçmeyenler için oluşturulan ‘Collage Koleksiyonu’nda alt grupta süper power strecth kumaşlar, push up pantolonlar, sezonu bütünüyle etkisi altına alıyor.

Asi tavrı ve rahat çizgileri ile ‘Collage Koleksiyonu’nda geometrik ve ekose desenler ağırlıkta… Crop formların kullanıldığı koleksiyonda Collage akımının vazgeçilmez imzası olan şehir, sayı ve üniversite baskıları dikkat çekiyor. Tişörtlerin üstüne alınabilecek penye sweatshirtler ve ince montlar kadınları serin havalardan korurken, rengarenk şallar ile kombinler tamamlanıyor. Canlı renkleriyle sonbaharın gri havalarında dikkat çekecek parçalardan oluşan Collage Koleksiyonu ekru, parlamanet mavisi, bordo, kırmızı ve hardal sarısı tonlar ile hayat buluyor.

DeFacto 2014-2015 Sonbahar Sonbahar - Kış Collage Koleksiyonu’nı DeFacto mağazalarında vewww.defacto.com.tr online mağazasında bulabilirsiniz.