Yazın renkleri kıvrımların cazibesiyle buluştu

Almanya’nın en ünlü şarkıcılarından Maite Kelly bonprix için özel olarak tasarladı.

A+ A-

Yayınladıkları albümlerle yıllardır Avrupa ve özellikle de Almanya’da satış rekorları kıran ünlü Kelly Ailesi’nin genç yıldızı Maite Kelly, bonprix için yine birbirinden renkli ve göz alıcı giyim ürünleri tasarladı. Neşeli kişiliğini yarattığı kıyafetlere yansıtan Maite Kelly’nin yeni koleksiyonu, rengârenk ve çiçek desenli tasarımlarıyla her bedendeki kadınları kendi kişisel stillerini özgürce ortaya koymaya çağırıyor.

Yayınladıkları albümlerle Avrupa’da büyük şöhrete sahip olan Kelly Ailesi’nin genç yıldızı Maite Kelly, bonprix için farklı bedenlerdeki kadınların yazın tüm renklerini ve enerjisini stillerine yansıtabilecekleri yepyeni bir koleksiyon tasarladı. Almanya’nın en ünlü şarkıcıları arasında yer alan Maite Kelly’nin kendi neşeli tarzından esinlenerek hazırladığı Maite Kelly Collection, yaza özel rengârenk ve çiçek desenli tasarımlarıyla hangi bedende olursa olsun tüm kadınların cesurca ve özgürce giyinebilmesi için yaratıldı.

Koleksiyonun modelliğini de bizzat üstlenen Maite Kelly, yeni koleksiyonunu şu sözlerle anlattı: “Daha önce bonprix için hazırladığım koleksiyonun gördüğü ilgi beni çok mutlu etti. Bedeni ne olursa olsun her kadının günlük hayatında rahatlıkla giyebileceği, dinamik, renkli ve kıvrımları ortaya çıkaran tasarımlar yaratmayı amaçladım. Tüm kadınlar Maite Kelly’de kendi kişisel stillerini yeniden yorumlayabilecekleri ürünler bulabilir.”