Merhaba Haber3com ailesi

Merhabalar, bugün sizlerle ilk buluşmam, bu sebeple oldukça heyecanlıyım. Günlerdir düşünüyorum, sizlerle olan ilk randevumda ne yazsam diye, bence bugün az biraz, kendimden bahsedeyim sizlere.

Babam, emekli gazetecidir. Dolayısıyla, hayatımın kocaman bir kısmı, saman kağıtlarının, taze basılmış gazete kokularının arasında, geçti diyebilirim. Muhtemelen, o günlerde bulaştı yazı yazma sevdası, sonralarıysa benim için bir tutkuya dönüştü.

Sosyal medyada, zamanla yazdığım yazıları takip eden tanıdığım - tanımadığım  bir çok takipçim oluştu. Onlara çok teşekkür borçluyum. Resmen, itici güç oldular bana. Elbette, en başta Sevgilim Murat'ın, canım annemin, ve can dostlarımın, hakkını asla ödeyemem.

Ne yazarsın, neler yazarsın derseniz, ben hayatın ana ve ara damarlarından besleniyorum. Dokunarak, duyarak, deneyimleyerek, araştırarak desek daha doğru olur. Bazen de, başıma gelen komik olayları sizlerle paylaşabilirim. Çünkü inanılmaz sakarım, ve de gerçek bir yay burcuyum.

Geçenlerde, bir Alışveriş Merkezindeyim, geldi mi ilham perileri, aa a onları kesinlikle küstürmemeli. Mağazanın kapısında, insanların şaşkın bakışları arasında, iki satır hemencecik  karalayıverdim. Yoksa, mevzu aklımdan uçup gidiyor.

Gece su içmeye kalktığımda yazı yazmışlığım çoktur. Artık, hane halkı (zamanla onlarla da tanışacaksınız) benim bu hallerimi benimsedi. Bundan böyle bu köşede, duygusal , tatlı, tuzlu, kısacası benim penceremden hayatı okuyacaksınız.

O gün ruhuma nereden eserse, dizi, film, kitap, moda, makyaj, sanat, spor, dekorasyon, yeni bir şarkı, hayvanlar alemi, düşündüren sözler, keşfedilecek rotalar, ikili ilişki durumları, teknoloji, hoşuma giden mekanlar, eh serde kadınız bakım önerileride olmadan olur mu, alışveriş notlarım, veya yeni bir yemek tarifi olabilir.

Evet, şimdi benimle yeni ufuklara yelken açma vakti. Diliyorum, çok keyifli bir yolculuk olur.

Köşeme hoş geldiniz.