Yay Burçları...

Konumuz neden mi YAY burcu, çünkü ben bir yay burcuyum da ondan. Yaklaşan doğumgünüm vesilesiyle de, burçdaşlarıma minik bir kıyak yapmak istedim.

(ALINTI)

En Yakın Arkadaşınızı Yay Burçları Arasından Seçmeniz İçin 11 Gevşek Neden..

Yay burcu deyince, sevenin de sevmeyenin de aklına hiç şüphesiz bu insanların bitmeyen neşeleri gelir. Söz konusu bir yay erkeğiyse biraz suratlar asılsa bile hiçbir riski bulunmayan tek durum yay insanıyla arkadaş olmaktır. Arkadaş da değil, en yakın arkadaş. Vallahi de billahi de yaşlanmazsınız. Ama sevgili olursanız, yaşayacaklarınız konusunda biz sorumluluk almıyoruz; baştan söyleyelim.

Şimdi bütün astrologlar şöyle bir kenara çekilsin; biz konuşacağız. İddia ediyoruz; sizin burcunuz ne olursa olsun, en yakın arkadaşınız kesinlikle yay burcu olmalı. Neden mi? İşte bu yüzden:

1-Çünkü yay burcu kankanız, birlikte plan yapıp onu son dakikada ektiğinizde size küsmez

Neden mi küsmez? Çünkü yay burcu insanı tam da böyle bir insandır. Hayatı dibine kadar yaşadığı için, aynı şeyi muhtemelen o da hayatındaki herkese yapıyor. 

2-Çünkü her an her dakika birlikte olsanız bile sizi daraltmaz

Yay burcu insanı kendi halindedir, kalabalıklarda yalnızdır. Bakmayın siz onun çok konuştuğuna; o kendi dünyasında kendi hayalleriyle kimbilir bulunduğunuz ortamı nasıl görüyor? 

3-Çünkü yola çıkmak için en doğru insan

Yolculuklarda kiminle olduğunuz, gideceğiniz yerden daha önemlidir. En yakın arkadaşınızın bile bilmediğiniz yönlerini keşfedebilirsiniz mesela yolda. Ama yay burcu insanı öyle mi? Onunla çıktığınız yolda sizi olumsuz yönde şaşırtacak hiçbir şeyle karşılaşmayacağınız konusuna biz kefiliz. Siz rahat, o rahat. En sıkıcı yerler bile yay burcu kankanız sayesinde muhteşem bir eğlenceye dönüşebilir.

4-Çünkü biri after party mi dedi? Orda bi’ dur, orda bi’ dur

Yorulmak nedir bilmez; onunla gece dışarı çıkarsınız; sonraki gece de dışarı çıkarsınız, sonra sonraki gece de… Bitmeyen enerjisi, size de geçeceği için muhtemelen hayatınızın onunla geçen kısmı; aynı zamanda en çok eğleneceğiniz kısmıdır da.

5-Çünkü sizden bile komik

Cmylmz değilseniz; yay burcu insanı sizden bile komiktir. Sizi her zaman güldürür, en işin içinden çıkılmaz durumlarda bile, o gülecek bir şeyler bulur. Neşesine kurban olduğum.

6-Çünkü mottosu “Olmuyorsa serbest bırak, dönerse senindir; dönmezse bir ara da müsaitlerse biz onlara gidelim?”

Yay burcu insanı boğmaz, serbest bırakır. Onun rahatlığı, her zaman sizi de rahatlatır. Hesap, kitap yoktur arkadaşlıklarında. Sen beni aramadın, en son ben geldim… Anlamaz bile bu cümlelerin ne anlama geldiğini. No trip, yes kanki. 

Elvo der ki; Evrenin en özel burcuna sahibiz biz yaylar. Hayat bizimle güzeldir. Dostlarımızı, sevdiceğimizi pamuklara sararız. Zararımız sadece kendimizedir. Çok iyi niyetli, eli açık, dürüst, sevecenizdir. Daha buraya sığmayacak kadar çok özelliğimiz, güzelliğimiz vardır. Kahkahamız bulaşıcıdır. Neşemizle düşman çatlatırız. Ah birde sakar olmasak tadımızdan yenmez bizim. 

Selam olsun tüm Aralık çocuklarına:).

PS: Maddeler uzun olduğu için yazının devamı Perşembe günü gelecek. Bir nevi arkası yarın durumları mevzubahis.

••••••••

MİNİK NOTLAR ...

**İnstagramda bir hayvanser hemcinsim var. Bu konuda ki idolüm diyebilirim. Bu Hanımefendinin ismi Işkın Moğol Alçı. Bahçe içinde, havuzlu bir evde ailesi ve dört ayaklı dostlarıyla yaşıyor. Evinin kış bahçesini dört ayaklı dostlarına tahsis etmiş. Sadece orası mı, tüm ev onların. Cins olarak Golden Retriever çoğunlukta. Ama bunların yanısıra küçük köpeciklerde var.

Engelli, engelsiz evine sığdırabildiği, belkide daha fazlasını ailesine katmış. Fotoğraflardan, videolardan anladığım kadarıyla ev halkından fazlasını, dört ayaklı canlar oluşturuyor. Hepsine çocuklarım diyor. Paylaştığı her kareden sevgi fışkırıyor. Bunların haricinde de, sokağa atılmış köpekleri de, güvenebildiği kişiler olursa sahiplendiriyor. 

Buradan koca yürekli Işkın Hanıma sevgilerimi iletiyorum. Bir gün kapınızı çalıp, tüm çocuklarınızla kucaklaşmak istiyorum. 

İkinci notum yine bir hayvanseverle ilgili. Onun kocaman sevgi dolu bir yüreği var. Hayatını dört ayaklı dostlara adamış. Aşağıda ki satırları onun sayfasından kopyaladım. Hepimizin desteğine ihtiyacı var. Satırları Gökçer Korkmaz'a bırakıyorum. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ediyorum.

**İyi kalpli hayvan sever dostlar .

Lütfen paylaşın lütfen kalbinizi uzatın ve yaşamlarına destek olun.

Kış Geliyor , onların yaşamına kalbinizi uzatmak ister misiniz ? Karınlarının tok olması için , mutlu olmaları için kalbinizi uzatmak ister misiniz , 100 lerce can , 100 lerce sevgi dolu ruh .

Yaşatmanın kutsallığı için, paylaşmak, ve mutlu etmek için, umut olmak için ...

Aşağıdaki linkleri tıklayıp , onlara çok kolay bi şekilde , istediğiniz linkten mama yollamanız mümkün , 

İster 1 kiloluk

İster 15 kilok 

İsterseniz konserve bebekler için , böylece birikip birikip mamalar olacak el ele verip. 

Not: 

Adres kısmına kendi adresinizi yazabilirsiniz, tamamen bilgi olması için .

Çünkü benimki  zaten sistemde kayıtlı, direkt ulaşıyor buraya .

Son derece uygun , el ele vermek için .

İster 1 kilo 

http://www.patifood.com/Face-Dog-Kuzu-Etli-Yetiskin-Kopek-Mamasi-1-Kg-Mama-Kumbarasi-Kirklareli-Gokcer-Korkmaz,PR-2916891.html

İsterseniz 15 kiloluk 

http://www.patifood.com/Face-Dog-Kuzu-Etli-Yetiskin-Kopek-Mamasi-15-Kg-Mama-Kumbarasi-Kirklareli-Gokcer-Korkmaz,PR-2885219.html

İsterseniz küçük  yavrucuklar icin özellikle 

Konserve 

http://www.patifood.com/MIGLIOR-CANE-TAVUKLU-VE-HINDILI-YETISKIN-KOPEK-KONSERVESI-405-GR-Kirklareli-Gokcer-Korkmaz,PR-1697889.html

Lütfen paylaşın, lütfen siz de uzanın zor yaşamlarına.

Elvo der ki; bakamayacağınız hiçbir dört ayaklı canı ailenize katmayınız lütfen. Yoksa  ömür boyu kötü şanş peşinizi bırakmaz. Bir mutsuz nefes = bir mutsuz insan. Bunu asla unutmayınız lütfen.

•••••••••••••

Sevgili Evren haftamız; sağlıklı, bereketli, farkındalık kapılarımız açık, şanslı, başarılı, endişesiz, tasasız, sevinçli, umulmadık sürprizlerle dolu, aklı kötülüğe çalışanlardan uzakta, dostlarla yanyana, misler gibi geçsin pls.

Perşembe gününe kadar hoş kalın, hoşça kalın.