Yollardaki çiçek ve süslemeler...

İstanbul’da ana yollar boyunca yapılmış çiçeklikleri, süslemeleri görünce, bir yandan görsel olarak hoşuma gider, bir yandan da böyle bir masrafa gerek var mı diye hep düşünürüm.

İstanbul’da ana yollardaki çiçeklik ve süslemelerin yenilenmesi yeniden gündemde olunca, İstanbul’da yaşayan bir vatandaş olarak, en az maliyetle olacak şekilde, İstanbul’da yaşayanların tercihleri dikkate alınarak, çok zorunlu olan yerlere yapılmasını isterim. Yatırım önceliklerinin, İstanbul trafiğini rahatlatacak projelere verilmesini, buralara harcama yapılmasını tercih ederim.

Birey, yerel yönetimler ve devlet olarak, her birimiz ekonomik açıdan zor günler geçirirken, gereksiz harcamalardan ve abartıdan mutlaka kaçınmalıyız diye düşünürüm.

Kamuoyunun ve yetkililerin takdir ve dikkatlerine sunuyorum. Saygılarımla.

Levent Küçük
Genel Başkan
Tüketiciler Derneği/TÜDER

instagram.com/leventkucuk1
twitter.com/27Ekim
linkedin.com/in/levent-küçük-51541a58/


levent küçükLEVENT KÜÇÜK KİMDİR ?

27 Ekim 1965 Osmaniye Doğumlu. İlk, orta, lise eğitimini Osmaniye'de tamamladı. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İ.İ.B.F. Maliye Bölümü Mezunu. Aynı üniversitede Maliye (Mali Hukuk) Ana Bilim Dalında Yüksek Lisansını tamamladı.

1992 yılından itibaren 15 yıl Maliye Bakanlığı Vergi Denetmeni (Müfettişi) olarak İstanbul'da görev yaptı. 10 Ekim 2007 tarihinden itibaren İstanbul Teknik Üniversitesi'nde İç Denetçi olarak denetim ve danışmanlık görevi yapmaktadır. SMMM ve Bağımsız Denetçi Belgesi sahibidir. Evli, eşi emekli bankacı, 1 kız çocuk babası.

Vergi Müfettişleri (Denetmenleri) Derneği İstanbul Şube Başkanlığı görevinde bulundu.
26.03.2014 tarihinden itibaren, merkezi Bakırköy’de olan, 1995 yılından beri faaliyette bulunan Tüketiciler Derneği-TÜDER Genel Başkanlığı görevini sürdürmektedir. Bakırköy Kaymakamlığı Tüketici Hakem Heyeti ve Bakırköy Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyesidir. Tüketicileri bilgilendirici, bilinçlendirici ve kamuoyunun dikkatine yönelik çeşitli yazı ve açıklamaları bulunmaktadır.

A+ A-