AK Parti'de bir istifa daha ! O isim istifa etti
Üniversite sınavının tarihi kesinleşti
''Darbe girişiminden bizim de, Melih Gökçek’in de haberi vardı''

"Her An Foto Harran Maratonu"

Şanlıurfa'nın tarihi Harran ilçesini en güzel yansıtan karelerin seçildiği yarışmada AA muhabiri Kocalar, ödüle layık görüldü

"Her An Foto Harran Maratonu"
A+ A-

ŞANLIURFA (AA) - Harran'ı en güzel yansıtan karelerin seçildiği "Her An Foto Harran Maratonu" yarışmasında Anadolu Ajansı (AA) muhabiri Kerem Kocalar ödüle layık görüldü.
Harran Kaymakamlığı, Harran Belediyesi ve Şanlıurfa Fotoğraf Sanatçıları Derneğinin iş birliğiyle düzenlenen "Her An Foto Harran Maratonu" sonuçlandı.

Yurtiçi ve dışından yaklaşık 300 amatör ve profesyonel fotoğrafçı, 7-10 Nisan arasında, Harran'ın doğal güzellikleri, konik kubbeli evleri, medeniyetlere ev sahipliği yapan tarihi mekanları, buğday tarlaları ve el sanatlarının yansıtıldığı fotoğraf karelerini çekebilmek için yarıştı.
Harran Kaymakamı Temel Ayca, Şanlıurfa Fotoğraf Sanatçıları Derneği Başkanı Erdal Kınacı, Haluk Uygur, Tekin Ertuğ, Burak Şenbak, Döne Otyam ve Ergün Karadağ'dan oluşan jüri, 2 bine yakın fotoğrafı değerlendirmeye aldı.
Değerlendirme sonucunda, Ömer Şahin birinci, Mustafa Çukur ikinci, Özkan Çörek üçüncü oldu. Yarışmada AA muhabiri Kerem Kocalar Harran Kaymakamlığı Özel Ödülü'ne layık görüldü. Kocalar'ın ayrıca bir fotoğrafı da "sergileme ödülü" kazandı.