'Suruç isyanı' paylaşımı rekor kırdı !

'Suruç isyanı' paylaşımı rekor kırdı !

Suruç'taki patlamada 32 kişinin hayatını kaybetmesi üzerine paylaşım yapan İdo Tatlıses'in yazısı herkes tarafından paylaşıldı.

32 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan Suruç saldırısına kamuoyunun tanınmış simaları da sosyal medya üzerinden tepki gösterdi. İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo'nun paylaşımı da sosyal medyada çokça paylaşıldı.
 
KATLİAMA SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞDI
 
Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde gerçekleştirilen canlı bomba saldırısında 32 kişinin ölmesi, 100'ün üzerinde kişinin yaralanması tüm ülkeyi üzüntüye boğdu. Kamuoyunun tanınmış simaları katliama tepkilerini sosyal medya üzerinden gösterdiler.
 
PAYLAŞIMI REKOR KIRDI
 
İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo'nun paylaşımı da sosyal medyada çokça paylaşıldı. İşte İdo Tatlıses'in Suruç katliamıyla ilgili yaptığı o paylaşım.
 
"İNSAN ÖLDÜ DİYORUM"
 
'İnsan öldü' diyorum. ' Ne işleri vardı orada' diyorlar. 'İnsan öldü' diyorum ' ama Kürt'tü' diyorlar. Ulan insan öldü... İnsan! Bu katliamın emrini verenler şunu bilmeli... Onca genç öldü ama geride kalan milyonlar arzu ettiğiniz savaşa geçit vermeyecek...! Orada bulunan memleketlilerim acil kan lazım.

--1628464.jpeg