Acun Ilıcalı'dan Survivor'da flaş karar

Acun Ilıcalı'dan Survivor'da flaş karar
Güncelleme:

Survivor 2020'de oyun sırasında Nisa ve Elif'in yaşadığı sakatlıkların ardından Acun Ilıcalı flaş bir karar aldı. Acun Ilıcalı, Survivor'daki oyunlar için aldıkları kararı açıkladı.

Survivor 2020'de dokunulmazlık oyunu sırasında Nisa 3 metrelik parkurdan aşağıya düşerek herkesi korkuttu. Survivor'ın başarılı yarışmacısı Elif ise aynı oyunda havuza atladığı sırada boynunu çarparak sakatlandı. Nisa'nın ciddi bir durumu bulunmazken, Elif ise kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı. Survivor'da üst üste yaşanan talihsiz olayların ardından ise Acun Ilıcalı yeni bir karar aldı.

 Survivor ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı, acil bir toplantı kararı aldıklarını ve oyunların hızının düşürülmesi ile ilgili bazı kararlar alınacağını söyledi.

"OYUNLARI YAVAŞLATACAĞIZ"

Acun Ilıcalı, bunun için parkurda belli noktalarda yarışmacıları frenlemek gerektiğini söyledi. Acun Ilıcalı "Bizim için sizin sağlığınız her şeyden çok daha değerli. Belli noktalarda oyunları yavaşlatacağız" dedi. Ilıcalı bunun için acil bir şekilde önlemleri arttıracaklarını da söyledi.

 SURVIVOR ELİF İÇİN KARAR BELLİ OLDU

Survivor'daki konseyde açıklama yapan Acun Ilıcalı, Survivor Elif için Doktor Metin Kuş'un yapılan incelemelerden sonra kararını verdiğini söyledi. Ilıcalı, "Doktor Metin Kuş sonuçları aldı. Sakatlık boyunda olduğu için doktorlar her detaya baktı. Elif'in durumu iyi ve Survivor'a devam edebilecek. Yarın kendisini yanınıza yollayacağız. Mavi takım yarışmacısı Elif yarınki oyunda oynayabilecek durum. Kendisine büyük geçmiş olsun" ifadelerini kullandı.