Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe istifa etti !
Yaz saati uygulaması için flaş karar !
Meral Akşener'in partisine sürpriz isim

Adada özledim diye ağlayan Yattara...

Survivor adasında ailesini özlediğini söyleyip gözyaşı döken Yattara fena yakalandı.

Adada özledim diye ağlayan Yattara...
A+ A-

İbrahim Yattara önceki gün bir gece kulübünde sabaha kadar eğlendikten sonra yanındaki kadınlarla takside görüntülenince panikleyerek taksiden inip koşmaya başladı

 Survivor yarışmasından sonra popülerliği artan eski futbolcu İbrahim Yattara, önceki günReina'daydı. Erkek arkadaşıyla geldiği mekanda, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenen Yattara, alkolsınırını aştı. Plaj kıyafetleriyle eğlenmeye çıkan eski futbolcu, kadınların da göz hapsindeydi.

TAKSİDEN İNEREK KOŞMAYA BAŞLADI

İlerleyen saatlerde Reina'dan iki güzelle çıkan Yattara'nın çapkınlık turu komedi filmlerine döndü. Yanındaki kadınlarla taksiye binen Yattara, flaşlar patlayınca şaştı kaldı. Daha sonra taksiden inerek koşmaya başlayan sempatik futbolcunun panik halleri herkesi güldürdü.

KENDİSİNİ YERLERE ATMIŞTI

Survivor'da ailesinin özlemiyle ağlayıp çok üzülen Yattara'nın bu hali ise sevenleri tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

 ÇOK FAZLA ALDATMA HABERLERİ ÇIKIYOR

İbrahim Yattara, iki çocuğunun annesi ve eşi Aminata Pendessa ile çalkalantılarla geçen bir evliliğe sahip. Türkiye'deki futbol hayatı sırasında birçok kez aldatma haberleri ile gündeme geldi. Sarsıntılara rağmen karısı ile barışan Yattara'nın eşinin bu haberler karşısında ne yapacağı merak konusu.

Yattara Survivor yarışmasından elendiğinin ertesi günü de Asmalımescit Tren Pera adlı gece kulübünde Dominik adasından arkadaşı Ebru Öztürk ile görüntülenmişti.