Aleyna Tilki’nin dudak dudağa görüntüleri film sahnesi çıktı

Aleyna Tilki’nin dudak dudağa görüntüleri film sahnesi çıktı
Güncelleme:

Eğitim almak için ABD'de bulunan Aleyna Tilki'nin genç bir erkekle öpüşürken görüntülendiği iddia edimişti. Ancak görüntülerin bir film sahnesinden olduğu ortaya çıktı.

Reşit olmadan alkollü mekanlarda sahneye çıktığı için Türkiye gündemine oturan ve yaptığı şarkılarla da kariyer basamaklarını hızlı bir şekilde tırmanan Aleyna Tilki’nin özel hayatı da yakından takip ediliyor.

Uzunca bir süre adı Emrah Karaduman’la anılan Aleyna Tilki bu ilişkiyi bitirdikten sonra farklı isimlerle magazin gazetelerinin sayfalarını süslemişti. Şimdilerde Amerika’da olan Tilki’nin adı geride bıraktığımız günlerde oyuncu Mustafa Mert Koç’la anılmıştı. Beş ay önce dil eğitimi için Amerika’ya giden, son dönemin yıldızı parlayan isimlerinden Aleyna Tilki, Kaliforniya’da bir alışveriş merkezinde yeni sevgilisiyle dudak dudağa görüntülendiği iddia edildi.

Erol Köse’nin sosyal medya hesabından paylaştığı görüntüler gündeme bir anda bomba gibi düşerken  Erol Köse’nin Aleyna Tilki, olduğunu iddia ettiği bu görüntülerin 2016 senesinde Kanada’da yayınlanan ‘Nerve’ isimli sinema filmine ait olduğu ortaya çıktı.

 

Seçiniz...