Ali Poyrazoğlu'nun tiyatrosu küle döndü

Ali Poyrazoğlu'nun tiyatrosu küle döndü
Güncelleme:

Usta oyuncu Ali Poyrazoğlu'nun tiyatrosu yangında büyük hasar gördü. Poyrazoğlu, ''Yangın her şeyi aldı. Anılar ve alkışlar bize kaldı.. Durmak yok.. Yarın yeniden başlıyoruz'' açıklamasını yaptı.

Tiyatroya bir ömür veren Ali Poyrazoğlu bugün yaşadığı üzüntüyü sosyal medyadan takipçileri ile paylaştı.  Poyrazoğlu'nun Sarıyer'de tiyatrosuna ait depoda yangın çıktı. Yangının ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan Ali Poyrazoğlu, "Canım çok sıkkın, yangın her şeyi aldı. Anılar ve alkışlar bize kaldı." dedi.

Ali Poyrazoğlu'na ait tiyatroda yangın çıktı

Sarıyer Pınar Mahallesi, Nehir Sokak'ta dün saat 15.30 sıralarında bir gecekonduda çıkan yangın kısa sürede büyüyerek diğer binalara da sıçradı. Ali Poyrazoğlu Tiyatrosuna ait, tiyatro dekorlarının ve kuklaların bulunduğu depo da alevlere teslim oldu. İtfaiye ekiplerinin yoğun çalışmaları sonucu söndürülen yangında dekorların bulunduğu depo küle döndü.

"Yangın her şeyi aldı"

Ali Poyrazoğlu deponun yandığını sosyal medya hesabından duyurdu. Poyrazoğlu yaptığı paylaşımda, "Canım çok sıkkın. 50 yıl önce kurduğum tiyatromun büyük deposu yandı bugün. Bütün dekorlar, ses ışık sistemleri.. Bir tiyatro müzesi için oluşturduğum 200 kukla, büyük bir maske koleksiyonu.. Yangın her şeyi aldı. Anılar ve alkışlar bize kaldı.. Durmak yok.. Yarın yeniden başlıyoruz" dedi.

Ali Poyrazoğlu'nun tiyatrosu küle döndü - Resim : 1